Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-08-2022 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Profili i Kompanise:

Top Channel është një televizion privat që transmeton lajme dhe programe të tjera televizive gjatë 24 orëve. Top Channel I filloi transmetimet për herë të parë më datë 20 Dhjetor 2001. Sot, Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore përmes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Që në fillim të transmetimeve të tij, Top Channel dalloi për saktësinë e lajmeve të orës së fundit dhe lidhjeve të drejtpërdrejta të ngjarjeve më të rendësishme të vendit, si dhe zgjeroi shumë shpejt gamën e programeve të të gjitha zhanreve, për të gjitha grupmoshat.

Top Channel është pjesë e Top Media Group ku bëjnë pjesë dhe Top Albania Radio, Top Gold Radio, My Music Radio, Gazeta Shqip, një pjesë e platformës Digitalb, Fondacioni Dritan Hoxha, Top News dhe VGA Studio.

Departamenti: Administratë

Pozicioni:  Recepsionist Institucioni

Vendodhja: Rruga 17 Nëntori, Nr. 20, Kodër Mëzez, Kashar Tiranë

Pozicioni:  Recepsionist Institucioni

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësite kryesore:

 • Përgatit dhe mban dokumentacione të ndryshme që i kërkohen.
 • Mirëpret vizitoret/kliente/të ftuar që vijnë në institucion dhe i shoqëron në zyrat përkatëse.
 • Përgjigjet në telefon dhe i përcjell telefonatat në zyrat përkatëse duke mbajtur saktë të dhënat.
 • Përpilon shkresa të ndryshme Administrative sipas kërkesave.
 • Sigurohet që punonjësit e kompanisë të respektojnë rregullat etike të veshjes në ambjentet e punës.
 • Bashkëpunon me sigurimin për hyrje daljet e vizitorëve në ambjentet e Shoqërisë.
 • Ruan konfidencialitetin për dokumentacione dhe informacione.
 • Detyra të tjera të përcaktuara nga eprori dhe/ose sipas nevojave të kompanisë.

Kualifikimet

KËRKESAT:

 • Diplomë universitare.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese.
 • Aftësi organizative.
 • Aftësi shumë të mira në përdorimin e kompjuterit (Paketa Office).
 • Të kete njohuri shume te mira ne gjuhën angleze.
 • Të ketë aftësi shumë të mira për zgjidhjen e situatave të ndryshme me efikasitet;
 • Te jete e komunikueshme dhe e sjellshme;
 • Të jetë korrekte në zbatimin e detyrave që i ngarkohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni CV-ne ne adresen elektronike: [email protected]

Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Top Channel

Faqja zyrtare e televizionit Top Channel. Kontakt: [email protected]

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë