Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78246

Recepsioniste

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

CREDITAL eshte nje institucion micro-financiar i licensuar nga Banka e Shqiperise ne vitin 2019.  Ky institucion u krijua si rezultat i kerkeses se tregut vendas, per financime te shpejta ndaj individit dhe shoqerive te vogla tregtare.


Detyrat

  • Te pershendese me miresjellje te gjithe vizitoret, klientet dhe stafin;
  • Te prese dhe te percjelle vizitoret, klientet dhe stafin;
  • Te organizoje takimet dhe te njoftoje palet nepermjet e-mailit ose telefonitKualifikimet

  • Te kete diplome universitare;
  • Te dije te perdore paketen Office dhe Outlook;
  • Te zoteroje nje gjuhe te Bashkimit Europian;
  • Te jete e komunikueshme dhe bashkepunuese;
Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kontakt: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
CREDITAL Shpk

CREDITAL eshte institucion micro financiar qe operon ne territorin e Shqiperise I licensuar nga Banka e Shqiperise ne vitin 2019. Kompania administrohet nga z. Gjovalin Lala, me pervoje profesionale ne fushen e kreditimit dhe te administrimit. CREDITAL lindi si rezultat I kerkeses se tregut vendas per finacime te shpejta ndaj individit dhe shoqerive te vogla tregtare/agrare.


INFORMACIONE KONTAKTI