Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83944

Recepsioniste

Tirane, Shqipëri 18-12-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

18-12-2023

---

---


Përshkrimi

Klaudia's Aesthetic kerkon te punesoje : Recepsioniste


Detyrat

  • T'i pergjigjet kerkesave te klienteve per sherbime te ndryshme
.
  • Te beje koordinimin e kerkesave nga ana e klienteve.
  • Te jete  e afte per shprendarjen e informacionit sipas departamenteve perkatese
I sherben vizitoreve, klienteve, duke treguar nje standart te larte sherbimi ndaj klientit ne cdo kohe.

  • U pergjigjet telefonatave, i transferon ato, merr dhe dergon e-maile.

 


Kualifikimet

  • Te kete mbaruar arsimin e larte.
  • Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion.
  • Te kete njohuri te gjuhes angleze
  • Te jete e sjellshme me stafin.
  • Te jete e disponueshme dhe me etike profesionale.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarat te dergojne Cv ne : [email protected] ose te kontaktojne ne nr :+355 67 713 6362

Adresa: Komuna parisit, rruga Robert Zhvarc.

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Klaudia'S Aesthetic

Klaudia'S Aesthetic