Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comVlore, Shqipëri 09-06-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Coast to Coast sh.p.k. ka nisur angazhimin në turizmin rural në vitin 2019. Objekt i aktivitetit është zhvillimi i aktiviteteve te ndryshme ne fushën e turizmit.Ka investuar në agroturizëm duke restauruar banesat ekzistuese për t'i kthyer në ambiente akomoduese, bujtina, për turistë me arredim tradicional të zonës me elemente bashkëkohore.  Aktualisht kompania zotëron dy Resorte prestigjoze në Dhërmi, Drymades Inn dhe Zoe Hora. 

Coast to Coast sh.p.k. ofron vend pune si Recepsionist/e ne nje nga resortet e saj, Drymades Inn.

Detyrat

 • I shërben klientëve sipas kërkesave të tyre dhe sigurohet që klientët të marrin shërbimin maksimal;
 • Ndërton raporte të mira me të gjithë klientet për ti ndihmuar ata rreth kërkesave dhe ankesave;
 • U siguron qëndrim të rehatshëm dhe të këndshëm klientëve;
 • Ndërmerr detyra të përgjithshme, duke përfshirë email-at si dhe telefonatat që vijnë nga brenda dhe jashtë Hotelit;
 • Siguron që të gjitha rezervimet dhe anulimet janë përpunuar në mënyrë efikase;
 • Informon mysafirët për tarifat dhe shërbimet e hoteleve; Konfirmon informacionin përkatës të klientëve;
 • Verifikon mënyrën e pagesës së klientëve;
 • Raporton cdo lloj incidenti , aktiviteti të perditshëm dhe cdo lloj raporti te kerkuar nga menaxheri;
 • Realizon regjistrimin Check in dhe Check Out.
 • Informon sanitaret kur dhomat janë liruar dhe janë gati për pastrim;

Kualifikimet

 • Diplomë në Biznes,Finance, Marketing, Shkenca Sociale ose fusha te ngjashme;
 • 2 vjet përvojë në profile të ngjashme;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese, analitike, operacionale, koordinimi menaxherial, lidershipi etj;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze/italiane (gjuhë të tjera përbëjnë avantazh);
 • Njohuri shumë të mira të paketës MS Office;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatet e interesuar duhet të aplikojnë me CV-në e detajuar në Shqip me foto bashkëngjitur në [email protected]

Vetëm Kandidatet e përzgjedhur do të njoftohen për interviste .

Suksese


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Coast to Coast Shpk

Coast to Coast Shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë