Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 82005

Saldatore per Saldim me Metoden MIG-MAG -TIG

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Saldator

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Saldatore per saldim me metoden MIG-MAG -TIG

Preferohen kandidatët që kanë:

  • Proceset e saldimit - MIG/MAG (131/135) dhe TIG (141).
  • Lloji i produktit (pllakë ose tub) - Si pllakë ashtu edhe tub.
  • Lloji i lidhjes - por saldimi (BW) & saldimi me fileto (FW).
  • Grupi i materialeve - 1.1 (S235JR), 1.2 (S355J2+N), 2.1 (S460ML), 8.1 (AISI 308,316).
  • Pozicionet e saldimit - TË GJITHA POZICIONET (PA,PB,PC,PD,PE,PF,H-L045).
  • Salduesit duhet të kenë njohuri për simbolet dhe specifikimet e dhëna në vizatim.
  • Saldatorët duhet të kenë njohuri për kontrollet NDT të saldimit (VT,PT,MT,UT,RT), në këtë mënyrë ata mund të sigurojnë një cilësi të mirë të saldimit.


Te interesuarit te telefonojne ne numrin +355 696028431 ose  të dergojnë CV-në e tyre pranë në adresën e emailit [email protected]


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Eurosteel sh.p.k

Eurosteel sh.p.k