Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74077

Sales Assistant

Durres, Shqipëri 17-02-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punonjës Tregtar

Kohe e pjesshme

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

17-02-2023

---

---


Përshkrimi

Royal Development Int është një kompani që eshte ne sherbim në sektorin e shërbimeve të biznesit ne qendër, në Durrës.

Kompania kërkon dy persona për pozicionin e Sales Assistant.

Duhet të zotërojnë mirë gjuhën italiane si kërkesë bazë.

Kërkohet orientim i fortë ndaj klientit dhe aftësi të mira komunikimi.


Detyrat

Çfarë do të duhet të bëni?

  • Ju do të duhet të mbani një qëndrim pozitiv, empatik dhe profesional ndaj klientit përfundimtar;
  • Ju do ta organizoni punën sipas kërkesave të Partnerëve;
  • Ju do të komunikoni me Ekipin tonë Mbështetës përmes kanaleve të ndryshme;
  • Do të mësoni të njihni dhe zgjidhni nevojat e klientit;

Kualifikimet

Çfarë ju ofrojmë?

  • Një rrugë rritjeje që synon përmirësimin e profesionalizmit tuaj;
  • Programet e trajnimit të brendshëm;
  • Orari  i punës me kohë të pjesshme: 09.00 – 13.00/14.00 – 18.00;
  • Një mjedis pune i ri dhe dinamik;
  • Paga bazë e shkëlqyer (4 orë) prej 258 Euro + Bonus deri në 527 Euro;
  • Kontrata në përputhje me ligjin për një periudhë të pacaktuar;

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion pune, dërgoni CV-në tuaj tek kompania në emailin e mëposhtëm:

E-mail: [email protected] 

Tel ; 0688096734

Instagram: https://www.instagram.com 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Royal Development Int

Royal Development Int è una società di intermediazione operante nel settore dei servizi alle imprese, con sede a Durazzo.
Il focus di quest'ultimo è quello di fornire supporto commerciale alle aziende mettendo a disposizione le proprie risorse e competenze acquisite in più di 10 anni di esperienza.