Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Albtelecom

Kompania ALBtelecom, e krijuar në vitin 1912, menjëherë pas shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë dhe e liçencuar për ofrimin e telefonisë fikse dhe të internetit në vitin 1992 nga Enti Rregullator i Telekomunikacionit (ERT), vazhdon të jetë pjesë e pandashme dhe zgjedhja e parë e komunikimit të shqiptarëve. Eagle Mobile, një markë brenda kompanisë ALBtelecom . Eagle Mobile brenda kompanisë ALBtelecom, u vjen në ndihmë konsumator...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Albanian Telecommunication Center, Autostrada Tirane - Durres, Km7, Kashar
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542291690
 • Mobile: +355672061741

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-01-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-01-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Our Company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team.
You are invited to apply for the following position: Sales Representative in Tirana

Purpose of the position:
Sales representatives are one of the key tools of Sales, and their role to increase the customer base and directly contribute at increasing the profit of the Company.

Detyrat

Duties

 • Responsible for giving effective and high quality service to every customers that enters in Point of Sales.
 • Deal with complaints from customers.
 • Discover and handle concerns from customers.
 • Arrange a number of status reports, for example activities, closings, follow-up and adherence to goals.
 • Catch new opportunities, special developments for products and services, collect information as well as feedback thanks to field activity and then coordinate with proper staff of the company.
 • Advertise and sell products and services of the company to current and perspective customers.

Kualifikimet

Requirements of the position:

 • Bachelor degree Customer oriented people.
 • Excellent communication and negotiating skills.
 • Very good knowledge of Microsoft Office package.
 • Good knowledge of English (written and spoken).
 • Able and willing to work in team.
 • Willing to work under pressure.
 • Technology awareness.

Shënime


nterested candidates should apply online through www.albtelecom.al
Deadline of application is January 31st, 2021
We will be glad to interview all candidates selected from the CV screening
HUMAN RESOURCES ADMINISTRATIVE AFFAIRS DEPARTMENT


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".