Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77881

Sales Specialists

Tirane, Shqipëri 09-06-2023 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Shitjesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

09-06-2023

---

---


Përshkrimi

Baboon është themeluar në vitin 2015 dhe është lider në fushën e shërbimit të ushqimit dhe zhvillimeve teknologjike në vend, por jo vetëm.

Momentalisht në “network-un” tonë punojmë me mbi 400 biznese, me mbi 300 motoristë dhe në ekipin tonë kemi më shumë se 100 punonjës.

Ne jemi në kërkim të talenteve për të zgjeruar departamentin tonë të shitjeve. 

Pozicioni që po kërkojmë është “Sales Specialists”. 

 


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 •     Mirëmbajtje e portofolit ekzistues me qëllim shtimin e tij.
 •     Studim tregu duke vleresuar potencialin per klientet e rinj.
 •     Informon klientët e rinj mbi Aplikacionin, shërbimet dhe menyrat e bashkëpunimit me Baboon.
 •     Sigurohet që klientet partnere të respektojnë gjithmonë standartet e punës.
 •     Kryen analiza dhe raporte sipas nevojës.

Kualifikimet

Aftësitë e kërkuara:

 •     Eksperienca të mëparshme pune si përfaqësues\e shitjesh, të paktën një vit.
 •     Aftësi të mira komunikimi.
 •     Zotërimi i gjuhëve të huaja, avantazh perben gjuha angleze.
 •     Njohuri per restorantet përbën gjithashtu avantazh.
 •     Shkathtësi dhe aftësi në prezantim.
 •     Cilësi të qëndrueshme .
 •     Aftësi bashkëvepruese.
 •     Aftësi për të punuar në grup .

 

Kualifikimi i kërkuar:

 •     Diplomë Bachelor (në fusha si: Administrim Biznesi, Gazetari, Psikologji, apo Marketing).
 •     Eksperienca të mëparshme në fushën e-commerce përbëjnë avantazh (shembull: Fedex, Dhl, Lufthansa Airlines, Apple Support).

 

 

Kushtet e Punës;

 •     2 ditë pushimi në jave.
 •     Nje vakt ushqimi të përfshirë nga kompania.
 •     Page shume e kenaqshme me bonuese reale.
 •     Festa zyrtare, leje vjetore dhe rregullore 100% sipas Kodit te Punes.
 •     Mundësi reale për promovim dhe rritje në karrierë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar ju ftojmë të dërgoni CV tuaj të përditësuar, duke specifikuar pozicionin për të cilin po aplikoni në adresën e email-it [email protected]

Vetëm kandidatet e përzgjedhur do të kontaktohen. Ju informojmë se të dhënat tuaja do trajtohen në kofidencialitet të plotë në përputhje me ligjin Nr. 9887, “PËR MBROJTJEN E TË DHËNAVE PERSONALE”.

 

Baboon të mirëpret!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Baboon Food Delivery

Baboon Food Delivery