Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Instituti Profesional ATC

Instituti Profesional ATC i themeluar më 5 shtator 2012 ka një mision; Të përgatisë profesionistë në nivelet më të larta, të cilët të jenë të aftë për tregun e punës, vendas dhe atë të huaj. Stafi i kualifikuar, programet dhe sistemi ynë i mësimdhënies ngjason me sistemin dual gjerman, pasi teoria kombinohet më së miri me praktikën në laboratorët tanë modern, si edhe me praktikën profesionale intensive pranë kompanive partnere....

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra e Biznesit "Karl Topia " kati i dyte (prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi, Tirane)
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0694418090

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 47059 Security

Tjeter
Tirane, Shqipëri 25-07-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kërkohet SECURITY (me kohë të plotë)

Detyrat

Kriteret:

 • Të ketë kryer shëbimin ushtarak;
 • Kualifikimi në akademinë e Policisë përbën përparësi ;
 • Të ketë eksperiencë në fushen Security mbi 5 vite;
 • Të jetë i disponuar dhe fleksibël sipas kërkesave të kompanisë;
 • Korrekt, serioz dhe etikë në komunikim;
 • Të posedoj patentë të klasit B;
 • Mosha, deri ne 40 vjeç.

Kualifikimet

Aplikanti duhet ta dërgojë CV-në në gjuhën shqipe të shoqëruar me fotografi në adresën e-mail-it: [email protected]

Tel: +355 69 441 80 90

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".