Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 03-11-2021 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-11-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
35

Përshkrimi

EPPC  Albania ricerca un Senior Java Developer per un suo cliente, leader internazionale nella customer experience. 

Kualifikimet

Programming paradigm: Object oriented programming, Reactive programming (Nice to Have);
Java EE components

 • Java Server Pages (JSP),
 • Servlets,
 • Enterprise Java Beans (EJB 3),
 • JAX-RS, JAX-WS, 
 • Java Message Service (JMS);
 • ORM: Hibernate, Java Persistence API (JPA);

Conoscenze di almeno uno dei seguenti application servers: Tomcat, JBoss/Wildfly, WebLogic, WebSphere; IoC frameworks: Spring, CDI; Source Control: Git;

Buona conoscenza SQL:

 • Conoscenza/esperienza con almeno uno dei seguenti: Oracle, MySql, PostGresSql;
 • Altri skill di interesse (nice to have): Maven, Gradle, NodeJs, AngularJS, Angular.io , TypeScript, Apache Cordova, Ionic, React,  Zk8/9 , Spring MVC Precedente esperienza di almeno 3 anni come Java Developer;
 • Buona conoscenza della lingua Italiana (sarà gradita la conoscenza della lingua Inglese);

Disponibilità di lavorare FULL TIME (8 ore al giorno/5 gg a settimana)  

Cosa comprende l'offerta:  

 • Ottime condizioni finanziarie;
 • Un contratto a tempo indeterminato con retribuzione commisurata alla Seniority;
 • Lavoro in Smart working almeno nei primi 6 mesi di lavoro;
 • Formazione in ambito tecnico con relative certificazioni e/o gestionale in base alle tue caratteristiche e attitudini.  

Shënime


Per candidarti invia il tuo CV tramite il seguente link: https://aplikim.eppc.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë