Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74167

Shef/e Kuzhine

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shef Kuzhine

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

---

---


Përshkrimi

Emerald Mall and Residence kerkon te punesoje : Shef/e Kuzhine


Detyrat

  • Kontrollon, drejton procesin e pergatitjes se ushqimit dhe kujdeset per te gjitha proceset qe realizohen ne ambjentin e kuzhines.
  • Nderton menute perkatese .
  • Planifikon dhe harton kerkesen per lenden e pare ne kuzhine dhe nevoja qe kuzhina mund te kete per paisjet e funksionimit.
  • Pergjegjes per rekrutimin, menaxhimin dhe trajnimin e stafit te kuzhines.
  • Kontrollon cilesine dhe menyren e mbajtjes se ushqimit sipas rregullave higjeno-sanitare.

Kualifikimet

  • Ekperience pune si shef kuzhine minimalisht 3 vite.
  • Aftesi te shkelqyera ne procesin e menaxhimit te kuzhines.
  • Aftesi per te ndare pergjegjesite tek stafi dhe te monitoroje proceset.
  • Fleksibel ne komunikim me stafin dhe departamentet e tjera.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen [email protected]

Adresa: Rruga 5 Maji ,Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EMERALD Mall and Residence

EMERALD Mall and Residence