Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75645

Shef Kuzhine Velipoje

Shkodër , Shqipëri 06-04-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shef Kuzhine

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

06-04-2023

---

---


Përshkrimi

Plazhi Ada Velipoje kerkon te punesoje ; Shef Kuzhine

Ofrohet;

 • Paga 3000 deri ne 5000€( ne varesi te experiences.
 • Ose me marreveshje perqindje .

Detyrat

Detyrat Kryesore:

 • Kontrollon, drejton procesin e pergatitjes se ushqimit dhe kujdeset per te gjitha proceset qe realizohen ne ambjentin e kuzhines.
 • Nderton menute perkatese per ''alla carte'' , mengjesin bufe, half board & full board.
 • Planifikon dhe harton kerkesen per lenden e pare ne kuzhine dhe nevoja qe kuzhina mund te kete per paisjet e funksionimit.
 • Pergjegjes per rekrutimin, menaxhimin dhe trajnimin e stafit te kuzhines.
 • Kontrollon cilesine dhe menyren e mbajtjes se ushqimit sipas rregullave higjeno-sanitare.

Kualifikimet

 • Ekperience pune si shef kuzhine minimalisht 3 vite.
 • Aftesi te shkelqyera ne procesin e menaxhimit te kuzhines.
 • Aftesi per te ndare pergjegjesite tek stafi dhe te monitoroje proceset.
 • Fleksibel ne komunikim me stafin dhe departamentet e tjera.

Shënime


Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : +355676038888


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Restorant Ada

Plazhi Ada

Restaurant
Bali Inspiration
Velipoje 
Open from 8am till 23pm