Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72741

Shef Salle

Tirane, Shqipëri 21-12-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjetër

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-12-2022

---

---


Përshkrimi

Elisa Hotel By Melia, pjese e rrjetit prestigjoz spanjoll ''Melia'' tashme vjen edhe ne zemer te Tiranes. Duke qene nje nga hotelet me te reja ne qytet po formojme skuadren me te cilen do te operojeme.
Pozicioni i punes: Shef Salle


Detyrat

  • Eshte pergjegjes per sherbimin ndaj klienteve dhe kujdeset qe sherbimi te jete i sakte, cilesor, me etike dhe miresjellje.
  • Koordinon punen midis kamariereve dhe personave te tjere ne salle per maksimizimin e sherbimit gjate gjithe dites si dhe ne oraret e pikut .
  • Bën prezantimin e menusë tek klientët dhe jep përgjigje ndaj pyetjeve që mund t'ju bëhen nga klientët si dhe mund të bëjnë rekomandime sipas kërkesës.
  • Siguron qe klientete te marrin porosine ne kohe.
  • Merr masa për rregullimin e çdo problemi ose komunikimi me klientin;

Kualifikimet

  • Te kete eksperience ne fushen hoteleri-turizem.
  • Aftësi për t'i kushtuar vëmendje c'ka i kërkohet nga klientët, të jetë në gatishmëri për të ndihmuar njerëzit dhe të jenë vigjilent ndaj reagimeve të tyre.
  • Eksperience ne pozicion te njejte ose te ngjashem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Email: [email protected]

Cel: 0693455917


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Elisa Hotel By Melia

Elisa Hotel By Melia