Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 18-08-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ky rol eshte pergjegjes per ofrimin e nje sherbimi te kualifikuar cash dhe jo cash ne perputhje me standartet e percaktuara te Bankes, duke identifikuar, analizuar dhe trajtuar me profesionalizem nevojat e klienteve per t'i konvertuar ato ne shitje dhe arritje te objektivave te vendosuara nga menaxheret.

Detyrat

 • Te jete njohes i mire i produkteve te katalogut qe ofron banka dhe ti pershtase ato sipas nevojave te klienteve;
 • Te kryeje transaksionet cash per te gjithe segmentet e klienteve;
 • Te diskutoje dhe pranoje aplikime per Celje Llogarie, Paketa, Pagesa, Direct Debit, Pagesa Periodike, Ceku, Bono Thesari, Karta Debiti, RON, Depozita, Produkte Sigurimi, Plane Investimi etj, dhe sigurohet qe gjitha te dhenat e marra nga klientet jane ne perputhshmeri me politikat dhe direktivat e bankes.
 • Te kryeje ne sistemet/ aplikacionet e bankes veprimet jo cash duke aplikuar te gjitha procedurat operacionale te bankes qe lidhen me detyren e saj/tij;
 • Te procesoje vlerat monetare ne perputhje me proceduren e Bankes se Shqiperise dhe procedurave te RBAL.

Kualifikimet

 • Aftesi shume te mira komunikuese; Aftesi shume te mira per te punuar ne grup;
 • Aftesi per tu adaptuar shpejt ndaj ndryshimeve;
 • Aftesi te mira analiktike;
 • Deshire per te mesuar dhe per tu zhvilluar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mund te aplikoni duke derguar nje CV te detajuar prane Burimeve Njerezore tek adresa e-mail: [email protected]

Raiffeisen Bank deshiron te vere ne vemendjen e kandidateve te interesuar se cdo informacion qe do te paraqesin lidhur me shprehjen e interesit te tyre per sa me siper, do te trajtohet me nje nivel sigurie te stadarteve me te larta ne perputhje te plote me parashikimet e ligjit nr. 9887 date 10.03.2008 "Per Mbrojtjen e te Dhenave Personale" dhe aktet nenligjore te nxjerra ne zbatim te tij. Gjithashtu, me dhenien e ketij informacioni, kandidati i interesuar deklaron dhe jep miratimin e tij per procesimin e metejshem te te dhenave personale te tij nga ana e Raiffeisen Bank vetem per perdorim te brendshem te Bankes dhe vetem per qellimin per te cilin ai ka deklaruar vullnetarisht keto te dhena.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Raiffeisen Bank Albania

Raiffeisen Bank Albania is one of the largest banks in the country. Its asset base is close to 1.85 billion Euro. Raiffeisen Bank International purchased the Albanian Savings Bank back in 2004 and over the last 15 years has completely transformed the old State Bank into a full-service bank serving all sectors of the business and private individual markets. The bank has a product range, processes, systems and a branch infrastruct...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 222 699
 • Mobile:

 • Raiffeisen Bank SHA
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë