Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74099

Sherbim Klienti Durres

Durres, Shqipëri 17-02-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

17-02-2023

---

---


Përshkrimi

Titulli pozicionit: Sherbim Klienti


Detyrat

Detyrat

 • Te ofroje  support të nivelit të parë për cdo problematikë të paraqitur.
 • Te ofroje asistencë nëpërmjet telefonit, email dhe sistemit të ticket.
 • Identifikon dhe u jep zgjidhje problematikave të cilat kanë prioritet më të lartë.
 • Ndjek cështjet e hapura deri në zgjidhjen e tyre.
 • Ofron asistencë me teknikën për zgjidhjen e problematikave të hapura.

Kualifikimet

Kualifikimet

 • Të ketë arsimin e mesem.
 • Të jetë i komunikueshëm.
 • Të jetë i aftë të punojë në grup dhe nën ngarkesë.
 • Tu përshtatet orareve  të punës me dy turne.
 • Të përdorë shumë mirë programet e monitorimit.
 • Të njohë gjuhën angleze dhe italiane.
 • Të ketë eksperiencë në marrëdhëniet me klientët.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Email: [email protected]

Telefon: 355694013333

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per hapa te metejshem.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
GTS

GTS(GuglielmoTechnicalServices) eshte nje Kompania qe meret sistemin e rrjeteve online dhe remote support te rrjeteve


INFORMACIONE KONTAKTI