Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
DAMAT TWEEN

ABOUT US ORKA INC. is an organization that has created its own brands with 100% Turkish capital since it stepped into the men's ready-to-wear sector with the brand "DAMAT" in 1986 and has settled in the center of men's fashion by transforming fashion into a way of life, and has gained global holding structure with its foreign partner agreement realized in 2012. Following the "DAMAT" brand, which is registered as a "consumer's f...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregtare TEG, Rruga Nacionale Tiranë - Elbasan Tiranë, Albania AL, 1045
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-06-2020 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përshkrimi

 • Shitësit e dyqaneve merren me tregtimin e mallrave apo shërbimeve në njësit e shitjes duke dhënë informacione apo duke shpjeguar funksionet dhe cilësitë e këtyre mallrave.
 • Sigurohen që konsumatorët të marrin shërbim të shpejtë dhe cilësor

Kualifikimet

Kualifikime dhe Kerkesa 

Edukimi: Të ketë përfunduar arsimin e mesem ose te larte

 • Aftësi shumë mira komunikimi
 • Mosha preferohet nga 25-30 vjec
 • Njohuri kompjuterike: Paketa Microsoft Office

Eksperienca : 1 vit eksperience të ngjashme, ne Butik

 • Kandidati nuk duhet te jete ne marredhenie shkolle
 • Te kete njohuri te gjuhes angleze 

Shënime


Nese jeni te interesuar ne kete pozicion ju lutem telefononi  ose dergoni cv apo dhe profilin tuaj ne  what's up : 069 20 24 395


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".