Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 11-02-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

NATYRAL VITA 
Kërkon të punësojë 3 vajza në pozicionin e punës si:

Shitëse ne dyqanet e saj 2 Vajza ne Rr: Islam Alla & 1 Vajze ne Rr. 5 maji  në TIRANË. 

Kushtet;

  • Orari i punës gjatë dimrit 6 ore pune, e ndare ne dy turne turni i pare: 08:00 me 14:00 dhe turni i dyte: 14:00 me 20:00, ndersa gjate pranveres, veres dhe vjeshtes, 6 ore e 30 minuta pune, turni i pare 08:00 me 14:30 dhe turni i dyte 14:30 me 21:00.
  • Ne pune, Shitesja duhet te jete me uniformen e ofruar nga kompania.
  • Paga si fillim eshte 30.000 lek te reja + siguracion shoqeror dhe shendetesor sipas ligjit, me pas sipas perkushtimit ne pune ka rritje RROGE.
  • Kontrata eshte me noter 2 vjecare dhe nese Shitesja e rinovon per dy vite te tjera ka dhe nje page shtese, dhe nese e rinovon dhe per dy vite te tjera ka dy paga shtese, nese e rinovon dhe per dy vite te tjera ka tre paga dhe shtese.
  • Cdo muaj ka bonuse te produkteve te ofertes prej 5000 lek te reja dhe bonuse ne xhiro prej 3000 lek te reja ne muaj.
  • Nje dite ne jave eshte pushim e shtuna ose diela.Kualifikimet

Kualifikimet & Kushtet

  • Mos të ketë angazhime shkolle.
  • Të ketë eksperiencë pune në Kozmetikë ose Eksperincë pune si shitëse.
  • Mosha të jetë nga 25 deri ne 35 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e aplikimit;

Të gjithë të interesuarat të dërgojnë CV-të në adresën e emailit: [email protected]

Websiti i kompanise:

www.natyralvita.com


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


NATYRAL VITA

- NATYRAL VITA është një markë produktesh natyrale në PARFUMERI dhe KOZMETIKË. Kjo u krijua me synimin e importimit, eksportimit dhe shpërndarjes së produkteve të saj në treg, po ashtu edhe të produkteve ekskluzive të markave të njohura nga e gjithë bota. Produktet tona janë të certifikuara dhe të kontrolluara, ato dallohen për përmbajtjen natyrale të tyre të cilat përgatiten nga profesionistë të njohur të fushës. - NATYRAL VITA...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë