Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 11-02-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shitese me profilin si meposhte:

 • Te komunikoje dhe sherbeje klientevee;
 • Pergjegjes eper mirembajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve.;
 • Te menaxhoje ankesat dhe komentet e klienteve sipas standarteve ;
 • Te ndjeke dhe te zbatoje procedurat e shitjes;
 • Te informoje klientin lidhur me cmimet e produktit dhe menyren e mundshme te pageses;
 • Te informoje klientin lidhur me gamën e produkteve të ofruara;
 • Komunikon ne menyre profesionale me klientet dhe koleget;
 • Sigurohet qe klientet te marrin nje sherbim te shpejte dhe cilesor.

Ofrohet

 • Ambient komod.
 • Pagese e kenaqeshme.
 • Vendodhja ne Bllok.
 • E diela pushim.
 • Orari 10-18

Dergonii CV tuaj ne +355 67 200 4602


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


SKY Video Games Technology

SKY Video Games Technology dyqan me produkte videogames dhe lodra per femije.

Adresa ne Bllok

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto SKY Video Games Technology në WhatsApp Punët aktive të kompanisë