Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74209

Shitese Fier

Fier , Shqipëri 21-02-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Arjon kërkon Shitese Fier - Arjon është kompania e duhur për ty!

Shitesja është përgjegjëse për të sjellë fitim të qëndrueshëm në kompani, në përputhje me planin e shitjes dhe marketingut.  Monitoron instalimin dhe perceptimin e klientit dhe qëndrimet ndaj shërbimeve të ofruara. Identifikon dhe komunikon me prodhimin lidhur me preferencat specifike të klientit ose kërkesat për shërbim dhe menjëherë punon për të ofruar zgjidhje për çdo ankesë të klientit.

  • Prezanton, promovon dhe shet produktet / shërbimet duke përdorur argumente bindëse për klientët ekzistues dhe të ardhshëm prane showroomit.
  • Krijon, zhvillon dhe ruan marrëdhëni pozitive me biznesin dhe klientët.
  • Njohuri te mira te exelit, njohuri te pergjithshme te paktes Office.
  • Mosha e preferuar 25-45 vjec.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Adresa:

Kompania “Arjon” është e pozicionuar në Lagjen 1 Maj, Rruga Shenjt Murialdo, Fier.

Kush duhet të aplikojë?

Nese ke diplomë të shkollës së mesme, dhe minimumi 2-4 vjet eksperiencë pune në fushën e shitjeve, ke aftesi shumë të mira komunikimi dhe për të ndërtuar marrëdhënie profesionale produktive të biznesit. Ke njohuri te perdorimit te kompjuterit atehere duhet te konsiderosh te punosh per Arjon.

Apliko në [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ARJON SHPK

Kompania “Arjon” është e pozicionuar në Bulevardin Bajram Curri (ish Farmacia greke) Tiranë/Albania.