Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 07-06-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shites
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shitëse në Showroom

Përshkrimi i pozicionit:
Eksperiencë: Të paktën 3 vite në fushën e Home Decor&Furniture apo Elektroshtëpiake.
-Të ketë të paktën 2-3 vite eksperiencë në sektorin e shitjeve për fushat e Home Decor&Furniture apo Elektroshtëpiake.
-Të jetë ambicioze dhe e komunikueshme.
-Të informojë në mënyrën më të mirë klientin lidhur me gamën e produkteve të ofruara dhe të spjegojë specifikat e produkteve në shitje.
-Të ketë dijeni për gjendjen e stokut dhe nëse ka porosi të veçanta të lajmërojë eprorët.
-Synimi për të përmbushur targetet dhe objektivat që vendosen nga Kompania.
-Të bëjë up selling dhe cross selling për të gjitha produktet që disponon kompania.
-Sigurohet që klientët të marrin shërbimin e shpejtë dhe cilësor.
-Të komunikojë në mënyrë profesionale me kolegët dhe klientët.
-Të ketë dëshirën për të ecur përpara.
-Të ketë ndjenjën e konkurrencës së shëndoshë.
-Të ketë komunikim korrekt, bindës.
-Të zotërojë në nivel të mirë të komunikueshëm gjuhën angleze. (Italiane përbën avantazh).
-Mosha 30-35 përbën avantazh.
-Njohuritë bazike të një programi financiar dhe procesit të fiskalizimit përbëjnë avantazh.
-Të jetë e orientuar ndaj shitjeve.
-Të jetë e kujdesshme në komunikim me klientin dhe bashkëpunuese në grup.
-Të mirëmbajë ambientin e punës.

Jeni te lutur te aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë