Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74193

Shofer

Tirane, Shqipëri 31-01-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

E perkohshme

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

31-01-2023

---

---


Përshkrimi

Profili i Kompanisë: BROTECH BRANDS është një kompani e fokusuar prej 8 vitesh në fushën e ndriçimit duke i shërbyer bashkëpuntorëve/klientëve nëpërmjet Showroom-it LED Shop, kanalit të distribucionit dhe studios së ndriçimit Memo Lighting.


Vendodhja: Bulevardi “Gjergj Fishta”, pranë NSHRAK, Tiranë.
Pozicioni:  Shofer për dërgimin e porosive në Tiranë dhe në rrethe.

 

 

 


Detyrat

  • Kryen transportin e produkteve që ofron kompania në Tiranë dhe në rrethe.
  • Sigurohet që te dërgojë në kohë porosi të ndryshme tek klientët apo furnitoret sipas kërkesave.
  • Gjatë ditës duhet të jetë në dispozicion për të përmbushur shpërndarjen e të gjitha porosive sipas nevojave të kompanisë.
  • Të jetë fleksibël për të marr përsipër edhe detyra të tjera të nevojshme.

Kualifikimet

  • Patentë e klasit B;
  • Të ketë përfunduar arsimin e mesëm;
  • Të ketë eksperienca të mëparshme pune si shofer;
  • Mosha 20-40 vjec;
  • Aftësi të mira komunikuese;
  • Aftësi të mira bashkëpunuese;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Nëse jeni të interesuar dërgoni CV-në tuaj në adresën [email protected] brenda datës 31 Janar 2023.

Për më shumë informacion kontaktoni në nr e telefonit 067 200 59 85


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
BroTech Brands

LED Shop, pjesë e kompanisë Brotech Brands, është një kompani e cila ofron që prej vitit 2012 në tregun shqiptar brandet më cilësore të teknologjisë inovative të ndriçimit LED. Duke parë përparësitë dhe avantazhet që ofron kjo teknologji përkundrejt ndriçuesve të tjerë si dhe mundësinë e aplikimit të kësaj teknologjie në çdo lloj ambienti familjar, tregtar apo industrial, ne kemi vazhduar të zgjerojmë aktivitetin duke shtuar gjithnjë shumëllojshmërinë e shërbimeve dhe produkteve LED.

Ekipi i kualifikuar i LED Shop, komunikon drejtpërdrejtë me konsumatorët për të kuptuar nevojat e tyre dhe për të ofruar konsulencën e duhur, projektin e ndriçimit dhe asistencën teknike, në mënyrë që të ofrohet një zgjidhje sa më profesionale dhe optimale. Brandet e tyre përfshijnë një gamë të gjerë produktesh LED si: spote, prozhektorë, shirita LED, llamba për zyra dhe shtëpi, ndriçuesa LED për karburante, ndriçuesa LED rrugor dhe industrial, ndriçuesa për lulishte, komanduesa të cilët mundësojnë ndryshimin e ngjyrës së ambientit sipas dëshirës, si edhe ekrane full color dhe reklama elektronike LED.

Vlen për t'u theksuar fakti se investimi për të zëvendësuar ndriçimet e vjetra me ato LED nuk është aspak "shpenzim" por "kursim" i sigurt dhe i shpejtë, pasi brenda një viti ju kurseni energji më shumë se sa vlera e blerjes së këtij produkti. Ne shohim gjithmonë përpara për t'ju shërbyer ju dhe biznesit tuaj, aq sa gjithmonë themi: LED Shop "Zgjidhja juaj e ndriçimit!"


INFORMACIONE KONTAKTI