Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81634

Shofer

Tirane, Shqipëri 06-10-2023 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

06-10-2023

---

---


Përshkrimi

Shoqeria "Evokhni" shpk, e cila ushtron aktivitetin e saj prej rreth 20 vjetesh ne fushen e importit dhe shitjes se produkteve te mishit, qumeshtit dhe produkteve te tjera ushqimore eshte ne kerkim te nje:

Shofer Furgoni me patenten e klasit B


Detyrat

 • Ofron support ne levizje dhe mbeshtet permbushjen e nevojave operacionale te zyres.
 • Miremban mjetin qe ka ne perdorim.
 • Respekton kodin e veshjes se kompanise.
 • Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.
 • Mosha e preferuar deri ne 40 vjec.

Kualifikimet

Edukimi:

 •  Minimalisht diplome e shkolles se mesme.

Eksperienca:

 • Te pakten 2 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme.

Aftesite:

 • Te zoteroje patenten e klasit B.
 • Perben avantazh nese ka kategorite e tjera.
 • Te zoteroje aftesi shume te mira komunikuese.
 • Te jete person disponibel dhe fleksibel ne orare.
 • Te jete person i pergjegjshem dhe i besueshem.
 • Aftesi per te punuar nen presion.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected]

Te interesuarit te kontaktojne ne 069 704 5560


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EVOKHNI SHPK

Shoqeria "Evokhni" shpk, ushtron aktivitetin e saj prej rreth 30 vjetesh ne fushen e importit dhe shitjes se produkteve te mishit, qumeshtit dhe produkteve te tjera ushqimore


INFORMACIONE KONTAKTI