Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78268

Shofer Buggy Dhermi

Dhërmi, Shqipëri 21-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

---

---


Përshkrimi

Ky pozicion mbështet Departamentin e Logjistikes në drejtim të transportimit të të ftuarve/klienteve brenda resortit duke përdorur makina Buggy. Personi i perzgjedhur është përgjegjës për funksionimin e Buggy brenda resortit për të transportuar klientet dhe kolegët në mënyrë të sigurt.

 

- Bëhuni pjesë e një resorti unik në Dhermi
- Përfitoni nga mundësitë për t'u vlerësuar për kontributet tuaja profesionale
- Keni mundësi për të zhvilluar talentin tuaj dhe për t'u rritur brenda kompanise


Detyrat

  • Siguroni krijimin dhe zbatimin e të gjitha qëllimeve të departamentit.
  • Lehtësimi i procesit efikas, të përshtatshëm dhe të sigurt të transportit brenda resortit
  • Ndihmoni për t'u siguruar që të gjitha Buggyt të mbahen mirë dhe të jene te pastra gjatë gjithë kohës.
  • Informoni klientet për të gjitha shërbimet/funksionet e resortit dhe hotelit.

Kualifikimet

  • Arsimi i mesëm ose më i lartë.
  • Minimumi 1 vit eksperiencë në një pozicion të ngjashëm.
  • Aftësi për të punuar në terren.
  • Te zoteroje gjuhen angleze.
  • I orientuar nga shërbimi me një sy për detaje.
  • I prezantuar mirë dhe i rregulluar profesionalisht në çdo kohë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit te dergojne cv-ne ne adresen e emailit [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit 0697077004


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Coast to Coast Shpk

Coast to Coast Shpk