Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72737

Shofer -Furnitor Durres

Durres, Shqipëri 21-12-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-12-2022

---

---


Përshkrimi

ALKOS GROUP ALBANIA, Distributori Ekskluziv për tregëtimin e markave të njohura ndërkombëtare në fushën e Artikujve Shtëpiak dhe të Konsumit, Kozmetikës dhe të Kujdesit personal, me Zyra Qendrore në Autostradën Tiranë – Durrës, km 12, kërkon të rekrutojë staf për pozicionin: Shofer / Furnitor për Durrës

 

 • Departamenti: Logjistikës
 • Vendndodhja: Durrës
 • Kontrata: Sipas Kodit të Punës
 • Koha javore e punës: E Hënë - E Premte 

Detyrat

 • Përgjegjës për dorëzimin në kohë në destinacion të mallrave të porositura nga klienti;
 • Bën shpërndarjen e produkteve/mallit nga magazina qendrore te klientët;
 • Përgjegjës për inventarin e mallit të marrë në dorëzim nga magazina dhë për dëmtimin e mallit gjatë transportit;
 • Përgjegjës për masat administrative shtetërore për shkelje të Kodit Rrugor;
 • Mban pastër dhe miremban mjetin si dhe gjithë asetet në perdorim;
 • Mirëmban mjetin nga ana teknike.

Kualifikimet

 • Arsim i mesëm;
 • Eksperiencë pune si shofer, referohet në distribucion;
 • Të jetë i pajisur me patente klasi B;
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi.
 • Vendbanimi Durrës

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.*Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të lartë sipas Ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ALKOS GROUP

One of the biggest distributors in Albania Since 2004 Import, promotion and distribution of high quality branded products are what Alkos knows best. It operates in several domestic market areas, representing different brands that have their own features. Consequently, our strategies are tailored to specific needs in terms of distribution, promotion and logistics. Following a well-thought-out selection, the brands we present in the market are supported through a consolidated distribution network. Brands and Partnerships What sets us apart We are aware that in order to be successful, we have to carefully choose prartners that share the same values with Alkos. Our favorable position in the market is greatly influenced by our collaborations with important players in Europe and the region. We support our collaborators by promoting their brands, and ultimately increase the presence in the market. We would like for our collaborations to be perceived as an inseparable part of their success.