Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83936

Shofer Personeli

Tirane, Shqipëri 16-12-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-12-2023

---

---


Përshkrimi

Arka Rooftop kerkon te punesoje : Shofer Personeli

Jemi ne kerkim te punonjesit ne pozicion: Shofer Personeli

Kualifikimet

  • Diplomë e shkollës së mesme, kualifikime profesionale perbejne avantazh.
  • Kërkohet përkushtim, profesionalizëm dhe seriozitet në punë.
  • Leje Drejtimi kategoria B.
  • Njohes i mire automjeteve.

Shënime
Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në 0688096041


Shënime


Shënime
Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në 0688096041


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Arka Rooftop

Arka Rooftop