Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78276

Shofer Shperndarje

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

Partner Ballkanik sh.p.k. kërkon të punësojë Shofer Shperndarje


Detyrat

 • Prioritet në shërndarjen e produkteve;
 • Transporti, shpërndarja dhe shkarkimi i produkteve në mënyrën e duhur dhe të sigurtë, pa dëmtuar/humbur mallin;
 • Ndjekja e udhëzimeve të magazinës dhe klientit në lidhje me shpërndarjen;
 • Përpikmëri në kohë dhe në rutin e shpërndarjes duke marrë në konsideratë trafikun dhe faktorë të tjerë;
 • Mbledja e pagesës për porositë e shpërndara;
 • Përcjellja e shqetësimeve të klientit në hallkat më të larta të kompanisë;
 • Numërimi i mallit/porosisë pas shpërndarjes për të siguruar dorëzimin e tij sa më saktë;
 • Mirëmbajtja e mjetit dhe dokumentacionit përkatës;
 • Mirëmbajtja dhe mbledhja e dokumentaionit për mallin që shpërndan;
 • Kryerja e detyrës në përputhje me rregullat rrugore;

Kualifikimet

 • Arsimi i mesëm;
 • Leje drejtimi automjeti;
 • Të jetë korrekt dhe i disiplinuar në menaxhimin e mjetit;
 • Aftësi të mira komunikuese;
 • Eksperienca të ngjashme në fushën e shitjes;
 • Aftësi të mira komunikuese;
 • Të jetë i aftë të punojë në grup;

 

 

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kompania jonë ofron pagë shumë të mire dhe mundësi promovimi.
Personat e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre në adresën e-mail: [email protected] 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner Ballkanik shpk

Partner Ballkanik was established in 2005, aiming at the production and distribution of fruit Amita, with special permission of the Coca-Cola Hellenic Bottling Company, thus becoming the only company that CCHBC entrusted this mission. Its center is located in Libohove of Gjirokastra, and employed in all sectors of its currently about 60 employees, mostly from nearby areas. Production of factory made in the latest technology, with automatic machinery that came from one of the factories CCHBC. Quality of product is controlled by CCHBC with constant inspections, taking samples of products on the market. The goal of our company is to meet all customer needs, by increasing product quality, without damaging the environment, and through the development of its staff.


INFORMACIONE KONTAKTI