Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Dart Marketing and Communication eshte nje agjensi qe ofron 360 grade sherbimet marketing. Fotografi, Prodhime spotesh televizive, per rrjete sociale, spote 2D/3D, Dizenjime dhe fushata marketingu, strategji marketingu, mirembajtje rrjete sociale, krijim dhe mirembajtje website, manaxhim boost dhe fushata online.   Agjensia kerkon te punesoje me kohe te plote : Social Media Manager

Detyrat

 • Menaxhon dhe mirëmban rrjetet sociale;
 • Zbaton strategjinë e komunikimit të klientëve në rrjete sociale;
 • Perzgjedh dhe menaxhon kontentin e nevojshem për publikimet në rrjete sociale;
 • Skedulon, publikon dhe ndjek postimet në rrjetet sociale;
 • Përgatit prezantimet dhe raportimet mujore të rrjeteve sociale;
 • Përdorues i mirë i fushatave të marketingut online;
 • Mat dhe raporton performancën e të gjitha fushatave të marketingut dixhital;
 • Jep ide dhe strategji të reja;
 • Manaxhon fushtatat e sponsorizimit online;
 • Komunikim shumë i mirë me klientët.

Kualifikimet

 • Të zotërojë një fjalor të pasur të gjuhës shqipe;
 • Të zotërojë shumë mirë gramatikën e gjuhës shqipe;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës italiane në të shkruar dhe komunikim;
 • Të ketë aftësi komunikuese në italisht me klientët;
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze;
 • Të ketë kreativitet dhe iniciativë;
 • Përvojë pune në Marketing Dixhital;
 • Krijues me përvojë në identifikimin e audiencave te synuara dhe hartimin e fushatave dixhitale që angazhojnë, informojnë dhe motivojnë;
 • Të jetë i azhornuar me trendet më të fundit dhe praktikat më të mira në marketing dhe matjet në internet;
 • Të jetë i organizuar dhe sistematik.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit/at të dërgojnë CV në adresën elektronike: [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Dart Marketing & Communication

Dart Marketing & Communication is a full-service agency in marketing strategy, creativity, content production, eCommerce, and implementation in all marketing channels. We create tailored solutions to deliver the best experience and help brands grow in the national & international market. Our main goal is to tell a company’s story in different ways, professional photography, video-shooting, Spot TV, graphic design and animation 2D...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Blv. “Gjergj Fishta”, Alpas Center, (prane Hotel Hilton Garden Inn), Kati 7, Zyra 22
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355694016661

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë