Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-09-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Marketingu
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e Inspektimit, Certifikimit dhe Vlerësimit të Cilësisë Swiss Approval Albania shpk, me seli në Tiranë, kërkon të punësojë një  Social Media Manager 

Detyrat

 • Mirëmban / editon llogarite ne rrjetet sociale (Facebook, Instagram, LinkedIn).
 • Poston në mënyrë të vazhdueshme ne rrjetet sociale për reklamimin e proceseve te punes.
 • Mirëmban / editon website-in e shoqërisë (wordpress) dhe krijon website sipas kerkesave qe mund ti lindin kompanise.
 • Kujdeset per problematikat software apo hardware qe mund kene punonjesit.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsim e lartë në degët Informatike, Inxhinieri Kompjuterash apo fusha te ngjashme;
 • Te ketë aftësi ne menaxhim rrjetesh sociale dhe mirëmbajtje website;
 • Te ketë aftësi shumë te mira te perdorimit të Adobe Photoshop.
 • Të ketë eksperiencë minimumi 2 vite eksperiencë në pozicion të ngjashëm;
 • Të kenë aftësi të mira komunikuese në punë dhe në grup;
 • Të ketë njohuri të shume te mira në gjuhën angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kompania ofron kushte shumë të mira pune dhe mundësi për zhvillim profesional.
Të interesuarit të dërgojnë: CV të detajuar në adresën [email protected] deri më 30.09.2022

Ju lutemi të vendosni në subjekt pozicionin e punës për të cilin po aplikoni.Vetëm personat e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Swiss Approval Albania ju uron suksese!

Swiss Approval Albania

Organ i Miratuar i Vlerësimit të Konformitetit (OMVK)
Inspektim - Certifikim - Markim CE - Sistemet e Menaxhimit të Cilësisë

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Sami Frasheri, Nd 19, H8, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 44 309515
 • Mobile: 0697073002

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".