Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-07-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
35

Përshkrimi

EPPC  Albania ricerca un Software Developer per un suo cliente, società nota Italiana con sede anche a Tirana. 

Detyrat

 • Supportare nello sviluppo di una o più soluzioni, sulla base delle specifiche funzionali e nei tempi previsti nel piano di progetto;
 • Supportare nelle attività di sviluppo dell'applicativo, sulla base delle specifiche definite;
 • Collaborare alla realizzazione di un adeguato piano dei test;
 • Redigere la documentazione richiesta dalle procedure;
 • Supportare operativamente il cliente nel Go-Live della soluzione e nella migrazione dei dati.

Kualifikimet

Linguaggi di markup:

 • Asp Classic, Asp. NET; .NET Framework, MVC; jQuery, JavaScript, CSS3, html 5;
 • Preferibili ma non necessari: Angular JS, C#, Java, MySql, SQL
 • Server Precedente esperienza di lavoro massimo 2 anni;
 • Buona conoscenza della lingua Italiana e Inglese;
 • Disponibilità di lavorare FULL TIME (8 ore al giorno/5 gg a settimana, Lun - Ven)  
 • Cosa comprende l'offerta: Ottime condizioni finanziarie;
 • Contratto di lavoro a tempo indeterminato.

Shënime


Per candidarti invia il tuo CV tramite il seguente link: https://aplikim.eppc.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".