Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78266

Specialist Blerjesh

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Koordinator Blerjes

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

25-05-2023

---


Përshkrimi

Kompania "Gjikuria" sh.p.k. është një kompani prestigjoze në tregun shqiptar e cila operon në fushën e ndërtimit dhe kryesisht në atë të infrastrukturës. Aktualisht kompania po zbaton disa projekte të rëndësishme në rang vendi. Qëllimi ynë është të punuarit në grup duke ndërthurur përvojën, dijen, aftesinë dhe përkushtimin në mënyrë që cdo projekt të përfundojë me sukses në kohën e duhur dhe cilesinë e kërkuar.

Pozicioni vakant: Specialist Blerjesh
Vendi i punës: Zyra qëndrore, Tiranë


Detyrat

 • Menaxhimi i marrëdhënieve me furnitorët e kompanisë dhe kërkimi i bashkëpunëtorëve të rinj;
 • Përgatitja e kërkesës për ofertë në bazë të nevojave të materialeve të kërkuara;
 • Përgatit analizën përmbledhëse të ofertave të marra dhe kontrollon nëse ofertat përkatëse janë në përputhje me kërkesat e projektit dhe specifikimeve teknike të materialeve të kerkuara;
 • Bashkëpunon me departamentet/ zyrat e tjera për të saktësuar kërkesat;
 • Bashkëpunon me inxhinierët e kompanisë për plotësimin e kërkesave specifike;
 • Kontrollon gjendjen e stokut në magazinat përkatëse;
 • Koordinohet për porositë qe kryhen;
 • Përgatit statistika dhe raporte për gjendjen e llogarive të furnitorëve apo klientëve.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar arsimin e lartë (preferohet në degët inxhinieri ndërtimi/materialesh);
 • Të ketë mbi 1 vit eksperiencë ne fushën e prokurimeve;
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze(gjuha turke përbën avantazh);
 • Njohuri të mira të paketës Microsoft Office;
 • Aftësi të mira organizuese, koordinuese, planifikuese dhe monitoruese;
 • Aftësi të mira komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV-në në adresën e e-mail: [email protected] , me subjekt "Aplikim pune-Specialist Blerjesh"
*Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Gjikuria Construction

Gjikuria Construction is one of the largest building societies in the country. Established in January 1995, based in Tirana, Gjikuria Construction has the object of designing and building residential, social, cultural, commercial, design, construction and management of tourist villages. The key to our success is "Customer Focus". In this context, our company's internal management is a strong support system based on our dedication to fulfilling and satisfying the desires of our customers. We consider clients as our special partners and keep open and transparent reports with them. We always look to the future and are determined to offer and disseminate more advanced products and services more effectively by seeking and using new materials, methods and technologies. This is fundamental to our mission. In its activity society is oriented towards the elimination or minimization of the environmental impact being sensitive to the historical and cultural tradition. Construction Gjikuria has people, equipment, materials, experience and all resources to meet every project in time, quality and budget. With a 23-year experience, Gjikuria Construction is already a serious guarantor of customer investment, thus representing one of the most prestigious and respected companies in the country, in the construction industry.


INFORMACIONE KONTAKTI