Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81991

Specialist/e Auditi

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Auditor

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Billa & Co Shpk, nje kompani dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve,kerkon te punesoje nje: Specialist Auditi.


Detyrat

 • Auditon dhe vlerëson veprimtarinë e kompanisë me qëllim përcaktimin e përputhshmërisë me procedurat /rregulloret e brendshme dhe aktet te ligjore.
 • Identifikon mundësite operacionale për ulje të kostove, zvogëlime të mundësive të gabimeve njerëzore duke dhënë rekomandimet përkatëse.
 • Harton raportin e auditimit për kontrollet e kryera, duke pasqyruar të gjitha vlerësimet dhe rekomandimet për procesin e audituar.
 • Vlereson proceset financiare dhe siguron që ato janë në përputhje me standardet.
 • Vlerëson sistemet e informacionit nëse janë të përshtatshme, reale, të sakta, të shpejta e të nevojshme për drejtimin dhe kontrollin.
 • Kryerjen e vlerësimeve të rrezikut për të identifikuar fushat kryesore të auditimit brenda kompanisë.

Kualifikimet

 • Diplome Universitare e Fakultetit Ekonomik, preferohet dega Financë -Kontabilitet.
 • Te kete eksperience pune jo me pak se 1vit, preferohet ne kompani retail, tregti, zyre kontabiliteti dhe auditimi.
 • Te kete njohuri nga ana fiskale e legjislacionit tatimor, deklarimet tatimore Libra Blerje, Libra Shitje, Listepagesa dhe Pasqyrat Financiare.
 • Gjuhe e huaj Anglisht ose Italisht.
 • Aftesi te mira te punes ne grup.
 • Aftësi të spikatura analitike dhe raportimi.
 • Aftësi shumë të mira komunikimi.
 • Përdorues shumë i/e mire i Programeve financiare dhe MS Office.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]
Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Billa&Co Shpk.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.billa.al


Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë kompanive të tjera ka konfirmuar Billa si kompaninë më të besueshme në vendin tonë në fushën e Hidrosanitareve.

Gjigandi Henkel ia ka besuar Billa Albania shpërndarjen e produkteve të kompanisë së mirënjohur Ceresit e cila për më shumë se një shekull jep kontributin e saj në ndërtimin e shtëpive gjermane dhe më gjerë.

Dyshemenë e shtëpisë tuaj tek Billa Albania mund t’ia besoni Gjigandit Swisskrono i cili për më shumë se 30 vjet siguron në mbarë globin Laminatin më cilësor dhe jetëgjatë me çmimet më konkurruese në treg. Rinovoni shtëpinë tuaj duke i shndërruar ambientet si nëpër katalogë me kosto të përballueshme.


INFORMACIONE KONTAKTI