Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-09-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shites
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania F&M Reklama, është duke zhvilluar struktura të reja të departamenteve për t’i shërbyer më mirë qëllimeve për t’u rritur dhe përmirësuar.

Për të zgjeruar Departamentin e Shitjeve, jemi duke kërkuar Specialist/e Klienti në Showroom.

Çfarë bën nj
ë Specialist/e Klienti në kompaninë F&M Reklama?


 • Dëgjon me vëmendje kërkesat e klientit në kontakt direkt apo nëpërmjet telefonit ose email-it;
 • Komunikon në mënyrë profesionale zgjidhjet më të mira për kërkesën;
 • Synon të negociojë dhe të realizojë shitjen;
 • Ndërton marrëdhënie të qëndrueshme me klientët;
 • Menaxhon një portofol të caktuar klientësh;
 • Delegon me përgjegjshmëri tek kolegët përkatës sipas situatave;


Çfarë kualifikimesh duhet të ketë një kandidat potencial për këtë pozicion?

 • Të ketë përfunduar studimet Bachelor (Administrim Biznes, Marketing, Komunikim, Inxhinieri ose degë të ngjashme);
 • Aftësi shumë të mira komunikimi, në të folur dhe në të shkruar;
 • Aftësi shumë të mira ndërpersonale;
 • Njohuri të mira të paketës Office;
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze;
 • Eksperienca në shitje përbën avantazh;

Çfarë ofron kompania F&M Reklama për aplikantin e përzgjedhur?

 • Trajnime specifike në lidhje me anët teknike të produkteve, shërbimeve dhe të projekteve të ndryshme.
 • Një ambient shumë pozitiv, me njerëz energjikë që kanë dëshirë të zhvillohen, që bashkëpunojnë me njëri-tjetrin dhe janë të gatshëm të ndihmojnë kolegët në zgjidhjen e problematikave.
 • Kushte financiare të favorizuara për tregun ku operojmë.
 • Sigurimi i mjeteve të nevojshme për të kryer sa më mirë operacionet e përditshme.
 • Aktivitete të shpeshta për t’u argëtuar, për t’u përmirësuar dhe për të ndërtuar marrëdhënie edhe më të forta midis stafit.


Apliko tani duke dërguar CV-në n
ë adresën e e-mailit [email protected] brenda datës 30 Shtator 2022.

Për më tepër informacion kontakto në nr e telefonit 0672005985

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
F&M Reklama

F&M Reklama me një eksperiencë 15 vjeçare në tregun e reklamave në Shqipëri, ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime digitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promoc...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Adresa 1: Showroom FM Reklama, pranë shkollës "Vasil Shanto", Tiranë. Adresa 2: Fabrika dhe Zyrat Qëndrore, Rr. Prush, Vaqarr, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0676042013

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".