Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74185

Specialist/e Shitjes

Tirane, Shqipëri 31-01-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

31-01-2023

---

---


Përshkrimi

BROTECH Brands është një kompani e fokusuar prej 8 vitesh në fushën e ndriçimit duke i shërbyer bashkëpunëtorëve/klientëve nëpërmjet Showroom-it LED Shop, kanalit të Distribucionit dhe studios së ndriçimit Memo Lighting.

Në kuadër të zhvillimit të mëtejshëm, Brotech Brands kërkon të shtojë stafin në Departamentin e Shitjes në pozicionin Specialist Shitjesh.Detyrat

Kujdeset me përgjegjësi që:

 • Impakti i parë kur një klient hyn në Showroom-in tonë të jetë On Top;
 • Të dëgjojë me shumë kujdes kërkesat e klientit;
 • Të prezantojë dhe sugjerojë në mënyrë sa më të qartë dhe me komunikim profesional ndriçuesit që i përshtaten kërkesave;
 • Të pregatisë preventivin me produket e ndriçimit që ofrojnë zgjidhjen e duhur për projektin;
 • Të bëjë në mënyrë korrekte faturat e shitjes, arkëtimet, kuponat tatimor sipas proçedurës përkatëse;
 • Të koordinohet me kolegët për porositë dhe furnizimet;
 • Të arrijë dhe të tejkalojë objektivat e vendosura për shitjet nga Showroom-i.

Kualifikimet


Edukimi: Të ketë përfunduar studimet Bachelor për Administrim Biznes, Marketing, Komunikim, Inxhinieri Elektrike ose degë të ngjashme.

Eksperiencat e punës
1-2 vjet eksperience pune në Shitje/Marketing

Kualifikime:

 • Njohuri të marra nga trajnime Shitje, Marketingu, Negocimi etj.
 • Njohje të mira të paketës MS Office.
 • Njohje të mira të programeve financiare/CRM.
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze.Aftësi të tjera:

 • Aftësi shumë të mira negociuese dhe koordinuese.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese.
 • I/e aftë të punojë në grup.
 • I/e aftë të delegojë detyra/porosi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Apliko tani duke dërguar CV-në në adresën [email protected] ose duke kontaktuar ne numrin 067 200 5985.

Afati aplikimit brenda datës 31 Janar 2023.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
BroTech Brands

LED Shop, pjesë e kompanisë Brotech Brands, është një kompani e cila ofron që prej vitit 2012 në tregun shqiptar brandet më cilësore të teknologjisë inovative të ndriçimit LED. Duke parë përparësitë dhe avantazhet që ofron kjo teknologji përkundrejt ndriçuesve të tjerë si dhe mundësinë e aplikimit të kësaj teknologjie në çdo lloj ambienti familjar, tregtar apo industrial, ne kemi vazhduar të zgjerojmë aktivitetin duke shtuar gjithnjë shumëllojshmërinë e shërbimeve dhe produkteve LED.

Ekipi i kualifikuar i LED Shop, komunikon drejtpërdrejtë me konsumatorët për të kuptuar nevojat e tyre dhe për të ofruar konsulencën e duhur, projektin e ndriçimit dhe asistencën teknike, në mënyrë që të ofrohet një zgjidhje sa më profesionale dhe optimale. Brandet e tyre përfshijnë një gamë të gjerë produktesh LED si: spote, prozhektorë, shirita LED, llamba për zyra dhe shtëpi, ndriçuesa LED për karburante, ndriçuesa LED rrugor dhe industrial, ndriçuesa për lulishte, komanduesa të cilët mundësojnë ndryshimin e ngjyrës së ambientit sipas dëshirës, si edhe ekrane full color dhe reklama elektronike LED.

Vlen për t'u theksuar fakti se investimi për të zëvendësuar ndriçimet e vjetra me ato LED nuk është aspak "shpenzim" por "kursim" i sigurt dhe i shpejtë, pasi brenda një viti ju kurseni energji më shumë se sa vlera e blerjes së këtij produkti. Ne shohim gjithmonë përpara për t'ju shërbyer ju dhe biznesit tuaj, aq sa gjithmonë themi: LED Shop "Zgjidhja juaj e ndriçimit!"


INFORMACIONE KONTAKTI