Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-07-2022 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ORION sh.p.k operon në sektorin e ndërtimit prej 20 vitesh. Vizioni ynë është ai i një kompanie të suksesshme, që operon me dinjitet dhe ndershmëri për realizimin e veprave të reja madhore në panoramën urbanistike shqiptare, duke sjellë në treg një produkt unik. Behu pjesë e stafit ORION, për të çuar përpara sëbashku projektet inovatore që kemi ndërmarrë! Orion kërkon të punësojë Specialist Finance.

Detyrat

 • Rregjistron fatura e shitjeve dhe blerjeve për shpenzime dhe të ardhura, dhe kryen kontabilizimin e saktë të tyre;
 • Rregjistron veprimet e magazinës, realizon rakordimet në lidhje me lëvizjet e materialeve;
 • Realizon kontroll të detajuar të shpenzimeves dhe të ardhurave mujore të realizuara;
 • Kryen rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore, kontroll saktësisë së regjistrimeve të transaksioneve bankare në kontabilitet;
 • Kryen deklarime fiskale mujore (sigurime shoqërore e shëndetsore, TVSH, tatim Burim, tatim fitim, deklarim librash shitje e blerje) e cdo deklarim tjetër;
 • Harton listëpagesën e punonjësve te kompanisë;
 • Ndjek rakordimet me Departamentin Inxhinierik në lidhje me situacionit pjesore për projektet e kompanisë;
 • Përgatit/Azhornon e raportet financiare në mënyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1 vjecare;
 • Detyra të tjera qe i ngarkohen brënda profilit nga eprori i linjës;

Kualifikimet

 • Të zotërojë diplomë Bachelor ose Master në një nga degët Finance/Kontabilitet/Ekonomik (prioritet kandidatëve me diplomë MASTER);
 • Të ketë përvojë pune maksimalisht 3 deri në 5 vjet;
 • Të zotërojë njohuri të mira të programeve Financa 5, Navision, Alpha Business, apo programe të tjera;
 • Njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point);
 • Preferohet të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;
 • Kandidati/Kandidatja duhet te demonstrojë ndershmëri dhe integritet, dhe organizim te strukturuar te proceseve te punës.
 • Preferohet me eksperience të mëparshme në industrinë e ndërtimit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni CV-në tuaj me foto në adresën e emailit: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Orion shpk

"ORION Construction" është Kompania lider në fushën e Ndërtimit dhe Shërbimit ndaj Klientit në Shqipëri, çertifikuar me ISO 9001:2008 mbi Standartet e Cilësisë.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë