Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 13-10-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher i Burimeve Njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

WOW Digital Agency kerkon te punesoje : Specialist HR/Recruiter.

Detyrat

 • Zhvillon strategji rekrutimi dhe bën rekomandimet e duhura :
 • Drejton procesin e rekrutimit në të gjitha nivelet e kompanisë;
 • Përgatit dhe zbaton me rigorozitet planin e rekrutimit të kompanisë;
 • Koordinon nismat për përmirësimin e brandit së punëdhënësit;
 • Organizon dhe merr pjesë në panaire pune dhe evente rekrutimi;
 • Drejton procesin e orientimit te punësimeve të reja për të siguruar integrimin efektiv të tyre në kompani;
 • Kryen intervistat, procesin e përzgjedhjes dhe zbaton të gjitha testet e nevojshme të rekrutimit;
 • Koordinon procesin e rishikimit të përshkrimeve të vendeve të punës në perputhje me nevojat e zhvillimit organizativ te kompanisë;
 • Përgatit dhe ndjek postimet e punes ne portalet e puensimit online apo ne rrjetet sociale;
 • Kontribuon në përditësimin e politikave dhe procedurave të burimeve njerëzore sipas nevojave.

 

Kualifikimet

Kualifikimet

Edukimi:Arsimi i lartë, preferuar në Shkenca Sociale ose degë të fakultetit të Ekonomisë;

Eksperiencat e punës:Të paktën 1 vit përvojë pune në këtë pozicion.

Kualifikime të tjera:Aftësi te mira komunikimi dhe shkrimi në gjuhën Angleze;

 

Aftësi të tjera:

 • Aftësi te shkëlqyera komunikimi në të shkruar dhe folur;
 • Të krijojë relata profesionale me zyrtarët, supervizorët, kolegët, vartësit dhe punonjë;
 • Të punojë në mënyrë të pavarur dhe me përgjegjësi në mungesë te instruksioneve specifike;
 • Të mbledh dhe analizojë të dhëna dhe të përgatisë raporte si edhe të bëj rekomandime;
 • Të punojë nën një presion të vazhdueshëm në punë të lindur nga afatet e shkurtra dhe mungesë fleksibilitete kohore;
 • Te mësoj dhe të aplikoj programe kompjuterike për funksionet e zyrës me instruksione minimale.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni cv tuaj ne: [email protected]

WOW Digital Agency

Marketing e communication

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Tish Daija, Kompleksi Kika 2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 68 20 50 288

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".