Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kid Zone

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqan...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregtare TEG ne lindje te Tiranes, 4 km nga Qendra e Tiranes dhe Qendra Tregtare Univers, QTU Autostrada Tirane -Durres, km 6
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042380002
 • Mobile: 066

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 29-07-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group eshte nje nder grupet private investuese me te medha ne Shqiperi dhe rajon, i pranishem me aktivitete per zhvillimin e pasurive te paluajtshme, shitjet me pakice, ofrimin e sherbimeve dhe manaxhimin e hapesirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi per konsumatoret. Kidzone shpk eshte pjese e Balfin Group i specializuar ne shitje me pakice ku tregton ne ambientet e tij artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, libra, kancelari, veshje dhe aksesore te shumellojshem per shtepine tuaj.

Pozicioni:
Specialist i Cmimeve
Departmenti: Operacional
Vendodhja:  VLORE

Permbledhja e Pozicionit:
Nje Specialist i Cmimeve eshte pergjegjes per perditesimin ne menyre te vazhdueshme te cmimeve ne dyqan dhe ne sistem. Ai/ajo kryen shkarkimin e cmimeve dhe te stokut (te derguar ne sistem) ne menyre ditore. Printon ndryshimin e kategorive dhe ne bashkepunim me merchandiser e dyqanit sigurohet qe ndryshimi te zbatohet brenda dites dhe ne menyre korrekte. Ben invenatre ditore dhe peridike te artikujve te dyqanit. Ben korrigjimin e stokut ne rast diferencash dhe printon etiketat e perbersve te produkteve te ndryshme.

Detyrat

 • Printon cmimet e ndryshuara te produkteve ne menyre ditore sipas databases qe shkarkon nga sistemi dhe i implementon ato ne dyqan;
 • Auditon here pas here dyqanin per produkte te ekspozuara pa cmim ose me cmime gabim dhe merr masa parandaluese dhe korrigjuese;
 • Kryen printimet e barkodeve te produkteve ne rast ndryshimi ose mungese;
 • Kryen printimet e pershkrimeve te perberjeve te produkteve dhe i implementon ato;
 • Heton levizjet e dyshimta te stokut dhe ben korrigjimet perkatese ne sistem;
 • Ben heqjen nga sistemi te artikujve te demtuar qe nuk jane ne gjendje per tu shitur pas konsultes me menaxherin e dyqanit;
 • Ben inventare periodike te kategorive te ndryshme, te kodeve sezonale, sebashku me menaxhimin e dyqanit dhe supervizorin e magazines;
 • Mban me rigorozitet dokumentacionin per te gjitha levizjet e stokut dhe e dorezon ate ne kohe te menaxhimi i dyqanit per firme, sebashku me shpjegimet perkatese;
 • Mban listen me produkte per perdorim te brendshem dhe ben levzjet perkatese ne bashkepunimin me supervizoren e arkave dhe kujdesit te ndaj klientit nen instruksionin e menaxhimit te dyqanit;
 • Raporton tek menaxheri i dyqanit per cdo problem ne lidhje me stokun;
 • Bashkepunon me koleget gjate detyrave operacionale ne dyqan, dhe mban fryme bashkepunuese me departamentet e tjera, supervizoret, menaxhimin e dyqanit dhe personelin e sigurimit.

Kualifikimet

Edukimi: Arsim i larte
Eksperiencat e punes: Te pakten dy vit pervoje ne kase/shitje
Kualifikime te tjera:

 • Te njohin dhe perdorin shume mire programet baze te kompjuterit
 • Njohja e gjuhes Angleze dhe/ose gjuhe te tjera do te perbenin avantazh
 • Njohja e paketes Microsoft Office ne nivel mesatar

Aftesi te tjera:

 • Aftesi organizative dhe drejtuese;
 • Aftesi per te njohur kodet e produkteve dhe vetite e tyre, si dhe per tja shpjeguar keto klientit dhe te tjereve;
 • Aftesi te shkelqyera komunikimi dhe pune ne grup;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Menyra e aplikimit*: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni CV-ne ne adresen elektronike [email protected]
*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale".
SHENIM: Ky pershkrim i pozicionit nuk eshte gjitheperfshires. Punonjesit mund te kryejne te tjera detyra ne lidhje me kete pozicion per sa kohe ato plotesojne nevojat e organizates.  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".