Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Smart Processes shpk

Smart Processes is a software development company. For over 10 years we’ve been bringing custom and platform-based solutions to large and midsized companies in Education, Health Care, Banking, Finance, Auditing and other industries. We have also a long experience with Government Institutions (local and central) focusing on offering Public Services, Social Services, Budget Transparency Monitoring, etc. Smart Processes is an ex...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-07-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Smart Processes shpk është një kompani lider prej një periudhe prej me shumë se 10 vjetësh në fushën e informacionit dhe telekomunikacionit në Shqipëri. Smart Processes shpk  ofron shërbime në zhvillimin e programeve dhe aplikacioneve të të gjitha kategorive dhe profileve. Kompania jonë ka krijuar produkte dixhitale funksionale  për t'u dhënë zgjidhje të thjeshta edhe problemeve me komplekse.Ne punojmë çdo ditë për të dhënë zgjidhje që asistojnë bizneset dhe organizatat e tjera të huaja ose të vendit të ofrojne menaxhim efikas dhe përvoja të paharrueshme, duke u bazuar në platformat fleksibël që kemi krijuar.

Specialist i Marrëdhënieve me Klientin

Specialisti i marrëdhënieve më klientët ka si detyrë kryesore të administroj marrëdhëniet me klientët.

Qëllimi i përgjithshëm i punës:

 • Të përmbushë objektivat e kompanisë ndaj klientëve.
 • Të përmbushë kërkesat e klientëve për shërbimet e ofruara nga kompania, të merret me kërkesat e e klienteve,
 • Të delegojë dhe/ose të bashkëpunojë me departamentet e tjera përkatëse për secilin shërbim.

Detyrat

 • Mbeshtetja me aktivitete administrative te stafit te kompanise ;
 • Komunikimi me klientë; 
 • Raportimi  dhe ndjekja e kërkesave të klientëve te departamentet e tjera;
 • Prezantimi i shërbimeve të tyre te klientët;
 • Ndërtimi dhe mbajtja e marrëdhënieve afatgjata pozitive dhe profesionale me klientët;
 • Regjistrimi i çdo informacioni në lidhje me komunikim me klientët në sistemin CRM të kompanisë;

Kualifikimet

 • Të kenë aftësi të mira komunikuese dhe të jetë fleksibël;
 • Të jenë dëgjues të mirë dhe të durueshëm;
 • Të jenë mbështetës;
 • Të jenë të aftë të ndjekin udhëzimet;
 • Të trajtojë ankesat e klientëve, duke siguruar zgjidhje dhe alternativa të përshtatshme brenda afateve kohore;
 • Të ketë angazhim maksimal për t'i ofruar klientit shërbim të shkëlqyer;
 • I gatshëm për të ndihmuar kolegët e tjerë të ekipit për çështje të përditshme dhe/kur janë në vështirësi;
 • Të përdorë me shpejtësi dhe efikasitet programet e nevojshme të kompanisë gjatë kryerjes së detyrave;  
 • Të ketë mbaruar studimet pasuniversitare, të preferueshme kryesisht në fushën e Ekonomikut, Informatikës, dhe Shkencave Sociale të tjera.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;
 • Të ketë njohuri shumë të mira të programeve: -paketa Office -wordpress -Internet  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët duhet të dorëzojnë:

Curriculum Vitae (CV) në email-in; [email protected] duke specifikuar ne email pozicionin per të cilin aplikojnë.

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë