Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SiCRED sh.a.

Shoqëria e sigurimit të jetës SiCRED sh.a., operon që prej viti 2003 në tregun shqiptar të sigurimeve. Shoqëria është licencuar për të ushtruar aktivitet në tregun e sigurimit të jetës. Vizioni i shoqërisë është që të bëhet mbështetja kryesore dhe zgjedhja e padiskutueshme e klientit. Shoqëria operon kundrejt standardeve më të larta profesionale dhe të etikës, me qëllim krijimin e një kulture të mirëfilltë sigurimesh private në Shq...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-06-2021 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria SiCRED sh.a., operon në tregun e Sigurimit të Jetës që prej vitit 2003, duke ofruar produkte të sigurimit të jetës, shëndetit, aksidenteve dhe jetës me elementë kursimi. SiCRED, veç të tjerash, karakterizohet nga puna korrekte dhe me etikë të lartë profesionale, si dhe nga një staf i kualifikuar dhe frymë bashkëpunuese.

SiCRED aktualisht kërkon të punësojë një ekonomist për pozicionin "Specialist i Marrjes në Sigurim" pranë Zyrave Qendrore të saj.

Detyrat

 • Promovimi, finalizimi dhe administrimi i kontratave të sigurimit për produktet e shoqërisë;
 • Përgatitja dhe përditësimi i databazave të veçanta;
 • Përgatitja dhe administrimi i dosjeve fizike dhe elektronike për produkte të veçanta;
 • Njohja e produkteve të shoqërisë, aftësia për t'i prezantuar ato te klientët potencialë;
 • Etj.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e larta në njërën nga degët e Fakultetit të Ekonomisë;
 • Të ketë aftësi shumë të mira analitike dhe shprehëse;
 • Të ketë njohuri shumë të mira të programeve bazë kompjuterike (Word dhe Excel), kërkesë e domosdoshme për pozicionin;
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese, aftësi të mira ndërvepruese dhe të punës në grup;
 • Të ketë aftësi në menaxhimin e stresit dhe të ngarkesës në punë;
 • Të jetë i përkushtuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dokumentacioni që duhet të depozitohet:

 • CV me foto;
 • Kopje e diplomës dhe listës së notave;
 • Kopje e ID;
 • Kopje të dëshmive për njohjen e gjuhës angleze dhe gjuhëve të tjera (nëse disponon);
 • Kopje e certifikatave të ndryshme të kualifikimit.

Personat e interesuar janë të mirëpritur të përcjellin CV-në e tyre deri në datën 20 Qershor 2021, përmes njërës nga mënyrat e mëposhtme:
Me postë, në adresën: Shoqëria e Sigurimit të Jetës SiCRED sh.a., Njësia Bashkiake Nr.5, Rr. "Brigada VIII", Vila nr. 3/1, Tiranë
Me email: [email protected], [email protected]
Portalit duapune.com Online: sicred.com.al (Karriera)
*Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë