Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74180

Specialist i Protokollit

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Pozicioni: Specialist i Protokollit

Departamenti / Divizioni: Departamenti i Urdherave te Bllokimit

Vendndodhja:  Tirane                

Afati i fundit i aplikimeve:  3 Shkurt 2023

 Ne kerkojme te rekrutojme: Punonjes me pervoje dhe shume dinamik, ne pozicionin Specialist i Protokollit prane Departamentit te Urdherave te Bllokimit.

 

 Raporton drejtperdrejte te:  Drejtor i Departamentit te Urdherave te Bllokimit


Detyrat

Detyrat kryesore:

  • Verifikimi i korrespondences hyrese dhe protokollimi i korrespondences dalese te Departamentit te Urdherave te Bllokimit;
  • Perpunimi dhe verifikimi i saktesise se postes dalese dhe te korrespondences;
  • Pergatitja e mirembajtja e dosjeve elektronike dhe fizike te korrespondences;
  • Regjistrimi i korrespondencen dalese ne librin e protokollit dhe ne regjistrin e levizjes se dokumentacionit;
  • Pervec sa me siper kryen edhe detyra te tjera teknike te Departamentit te Urdherave te Bllokimit:
  • Kontrolli dhe regjistrimi ne sistemin e bankes sipas kerkesave te shkresave.

Kualifikimet

Kritere Formale:

  • Diplome Universitare;
  • Perben avantazh eksperienca ne profile te ngjashme;
  • Aftesi te mira organizative, komunikimi, te punes ne grup dhe vemendje ndaj detajeve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si te aplikoni:

 Kandidatet e motivuar qe kerkojne nje pune dinamike dhe ekip profesional jane te mirepritur te aplikojne duke ndjekur keto hapa:

 

 1-      Dergoni CV tuaj ne adresen: [email protected]

 

2-      Ne e-mail te specifikohet qarte emri i pozicionit per te cilen po aplikoni.

 

 Ju lutem, mbani ne konsiderate qe vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen me tej nga stafi jone i Burimeve Njerezore.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Banka Amerikane e Investimeve

Banka Amerikane e Investimeve SHA është një bankë e cila filloi aktivitetin e saj më 1 Nëntor 1999. Emrin e sotëm e mban pas blerjes së Bankës Credit Agricole Albania SHA nga Tranzit Finance, kompani e grupit NCH Capital, i cili është një nga investitorët më të mëdhenj dhe të mirënjohur amerikan në rajon e më gjerë, (www.nchcapital.com). Brenda një periudhe të shkurtër banka, sot e njohur nga të gjithë me emrin ABI Bank, ktheu humbjet e thella historike në përfitueshmëri, me një bilanc të pastër, mjaftueshmëri të fortë të kapitalit dhe rritje. Ndryshimi i kulturës dhe qëndrimi me fokus klientin përforcuan rezultatet pozitive të bankës. Aktualisht ABI Bank, ka nje prezencë degësh në qytetet më të medha në të gjithë vendin dhe me një staf të bashkuar punonjësish, të cilët sjellin eksperiencën dhe kulturën e të dyja bankave duke i shtuar Bankës një faktor tjetër pozitiv dhe konkurrues në treg.