Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-10-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Marketingu
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania AlbaLight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punesoje nje Specialist Marketingu me njohuri te mira ne Graphic Designer.

Detyrat

 • Krijon fushata te marketingut me permbajtje qe gjenerojne trafik ne faqen zyrtare te kompanise.
 • Analizon permbajtjen e metrikave te marketingut dhe ben ndryshimet e nevojshme.
 • Koncept dhe zhvillim Graphic designer te cdo tipi.
 • Realizimi i promocioneve me/pa pagese ne rrjetet sociale.
 • Menaxhimi i faqeve ne rrjetet sociale si Facebook/Instagram dhe delegimi i informacionit ne Departamentin Pergjegjes.
 • Te dizenjoje projekte te vecanta.
 • Te mirembaje dhe azhornoje websit-in.
 • Te updetoje dhe menaxhoje katalogun online te kompanise.
 • Te krijoje dhe zhvilloje kontente per procese te ndryshme te marketing-ut.
 • Te krijoje politika dhe strategji marketingu.

Kualifikimet

 • Te kete eksperience te meparshme.
 • Te kete aftesi te mira ne perdorimin e Google Ads, Adobe Photoshop, Power Point.
 • Te kete eksperience te dizajneve dixhitale te marketingut.
 • Te kete njohuri te mira te gjuhes angleze.
 • Te jete kreativ dhe te kete njohuri shume te mira kerkimore.
 • Te jete dinamik dhe detajist.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

-Cdo kandidat interesuar mund te dergoje CV-ne adresen e e-mailit [email protected]
-Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do kontaktohen.
AlbaLight shpk promovon shanse te barabarta. Nr.tel 0684445550  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albalight

Albalight : Is a company which is specialized in lighting industry and electrical services. Each project is designed with care and implemented by our specialized and certified staff. What is important to to be mentioned is that Albalight works in Albania and Balkan, distributing LED products and giving electrical services.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Teodor Keko, Unaza e re , Pallati Pelivani, Kati 1 , Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 68 444 5550

Profili i Kompanisë Kontakto Albalight në WhatsApp Punët aktive të kompanisë