Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-10-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Prokurimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria jone duke qene se merret me Tendera publike, kerkojme nje specialist qe te dije nga procedurat ligjore per prokurimet publike dhe ceshtje te pergjithshme juridike.

Detyrat

-Aplikime per dokumentacione te nevojshme te kompanise prane institucioneve shtetorore te ndryshme.
-Pergatitje te dokumentacionit (kryesisht teknik) per aplikim ne Prokurime Publike, pergatije dosjeve te projekteve per noterizim dhe dorezim per pergatijte kontrate.
-Aplikim per pajisje te mjeteve me dokumentacionin e nevojshem prane drejtorise se targave Tirane ose ne qytete te tjera ku zhvillohet projekti.
-Kerkese marrje oferta online (email) dhe fizikisht prane subjekteve tregetare. 

Kualifikimet

Gjinia: Mashkull 
Shkollimi:  i Larte 
Gjuhet: Anglisht //ose Italisht
Patenta:  kategoria B / ose C
Mosha: maks 30 vjec 
Aftesi per pune ne grup dhe komunikim.
Deshire per pune.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


START CO

Start-Co. është një kompani në tregun shqiptar duke trashëguar një përvojë të hershme në manaxhimin e kërkesave tuaja. Aktivitetet kryesore të kësaj kompanie përfshijnë pa u kufizuar në to, tregtimin e makinerive dhe pajisjeve elektrike si dhe atyre të industrisë së rëndë, pjesë këmbimi për automjete, vajra lubrifikantë, pajisje dhe makineri të ndryshme elektro mekanike, pajisje dhe materiale elektrike, elektro pompa si dhe shërbim...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë