Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-09-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ProCredit Bank eshte nje banke tregtare e orientuar drejt zhvillimit. Ne ofrojme sherbim cilesor per bizneset e vogla dhe te mesme si dhe per ata individe qe zgjedhin te kursejne me ne. Ne veprimet tona, ne i permbahemi nje numri te caktuar parimesh baze: ne vleresojme transparencen ne komunikimin me klientet, nuk promovojme kredine konsumatore, perpiqemi te minimizojme ndikimin tone negativ ne mjedis dhe ofrojme sherbime financiare te pershtatshme me situaten e klienteve tane si dhe te bazuara ne nje analize te pergjegjshme financiare. ProCredit Bank Shqiperi eshte pjese e grupit nderkombetar ProCredit, me qender ne Frankfurt, Gjermani.

Kerkojme te rekrutojme se jashtmi,nje staf ne pozicionin:

                                                                                  Specialist – Recepsion dhe Protokoll

Qellimi i punes eshte mbarevajtja e recepsionit duke garantuar nje komunikim eficent me vizitoret duke dhene informacionin e nevojshem, facilituar takimet e lena si dhe percjelle mesazhet tek personat qe duhet te ndjekin komunikimin.

Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite kryesore:

  • Krijimi i nje ambjenti sa me mikprites per te gjithe vizitoret e bankes ne perputhje me arritjen e nje komunikimi eficent dhe transaparent per te gjitha palet e treta.
  • Bashkepunim dhe mbeshtetetje stafit te sigurise fizike per identifikimin e vizitoreve dhe pajisjen e tyre me karta aksesi te perkohshme ne rast nevoje.
  • Mbarevatjen e procesit te dergimit dhe shperndarjes te komunikimeve zyrtare, ne formen e letrave fizike, per dhe nga Insitucioni me palet e treta.
  • Menaxhimi ne menyren e duhur te gjithe procesit te protokollimit sipas procedurave ne fuqi, duke krijuar keshtu nje monitorim dhe shperndarje ne kohen e duhur te komunikimeve te formatit elektronik.
  • Sigurimi i ruajtjes se cdo dokumentacioni te marre ne formatin fizik elektronik.

Kualifikimet

Aftesite dhe eksperienca e kerkuar:

  • Eksperience pune te meparshme ne fushen e recepsiont, e preferueshme mbi 2 vite,
  • Aftesi shume te mira komunikuese dhe organizative
  • Te jete proaktiv, fleksibel, i hapur ndaj ndryshimeve
  • Diplome universitare (bachelor ose master)
  • Njohuri te gjuhes angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese e shikoni veten tuaj ne kete profil pune, ju lutem na kontaktoni permes e-mail-it.  Dergoni aplikimin tuaj perfshire CV dhe Leter Motivimi, ne [email protected]  brenda dates 30.09.2022.

Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga ana e Njesise se Burimeve Njerezore dhe do te ftohen te marrin pjese nga Njesia e Burimeve Njerezore per tu ftuar ne fazat e tjera te rekrutimit.

ProCredit Bank

ProCredit Bank është një bankë tregtare e orientuar drejt zhvillimit. Ata ofrojmë shërbim cilësor për bizneset e vogla dhe te mesme si dhe për ata individë që zgjedhin të kursejnë me ta. Në veprimet e tyre, ata i përmbahen një numri të caktuar parimesh bazë: vlerësojnë transparencën në komunikimin me klientët, nuk p...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".