Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ikubINFO shpk

ikubINFO is the largest software engineering company in Albania. Equipped with 27+ years of business experience of founders and key senior managers, ikubINFO has become the leading Software Engineering company in Albania. The strong team of 170+ certified developers in modern technologies is our key to success. While solidifying our position in Albania as the leading company in providing software engineering services for the most i...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Abdyl Frasheri, EGT Tower, K.II, Tirane Albania
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-05-2021 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Burimeve Njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Me 27+ vjet pervoje biznesi te themeluesve dhe menaxhereve kryesore, ne ofrojme sherbime te inxhinierise softuerike ne Shqiperi dhe ne tregun nderkombetar, duke bashkuar profesionistet me te mire, praktikat me te mira dhe nje perzgjedhje te zgjuar te teknologjive moderne. Ekipi i 170+ zhvilluesve te certifikuar ne teknologjite moderne eshte çelesi yne per sukses.

Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve te inxhinierise softuerike per sistemet elektronike me te rendesishme te administrates publike ne Shqiperi, ne po zgjerojme aktivitetet tona edhe ne tregjet europiane. Ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin: Specialiste Burimesh Njerezore

Detyrat

 1. Njeh dhe di te zbatoje shume mire te gjitha proceset e punes qe kryhen ne Departamentin Burimeve Njerezore.
 2. Ka njohuri shume te mira rreth Kodit te Punes.
 3. Ka njohuri shume te mira mbi dokumentacionin qe perdoret ne Burime Njerezore.
 4. Administron dosjet e personelit dhe miremban dokumentacionin.
 5. Ndjek procedure e punesimit te punonjësve.
 6. Ndjek procedurën e largimit të punonjësve.
 7. Mban marredhenie te mira dhe asiston te gjithe punonjesit lidhur me ceshtjet e Burimeve Njerezore.
 8. Miremban dhe perditeson bazat e te dhenave dhe sistemet e departamentit te Burimeve Njerezore.

Kualifikimet

 1. Diplome universitare ne fushen e Administrim Biznesit ose te ngjashme.
 2. Minimalisht 1 vit eksperience pune si Specialiste Burimesh Njerezore.
 3. Njohuri shume te mira te gjuhes Angleze.
 4. Aftesi shume te mira komunikuese dhe organizative.
 5. Aftesi per te punuar ne grup.
 6. Njohuri shume te mira rreth programeve baze kompjuterike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar ju lutemi dergoni CV-ne dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja ne adresen e-mail: [email protected] me subjektin "Specialiste Burimesh Njerezore"
Te dhenat qe do te paraqitni nepermjet aplikimit tuaj do te ruhen dhe perpunohen vetem per qellime rekrutimi, ne mbeshtetje te legjislacionit ne fuqi per mbrojtjen e te dhenave personale. Me konkretisht sipas percaktimeve te Kushtetutes se Republikes se Shqiperise, Ligjit ne fuqi (Nr. 9887 date 10.03.2008) "Per Mbrojtjen e te Dhenave Personale" dhe akteve nenligjore per zbatim.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".