Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 308323 ext 223
  • Mobile: 06606603

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-12-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria "ABISSNET"sha ofron shërbime në fushen e komunikimeve elektronike, ne lidhje me ofrimin e sherbimit te internetit, telefonise se palevizsshme dhe sherbimeve audiovizive nepermjet internetit. Për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: Specialiste per Marketingun Dixhital.

Detyrat

- Zhvillon dhe menaxhon fushatat e marketingut dixhital;
- Permireson dhe standardizon brandin e shoqerise ne te gjithe materialet dixhitale;
- Mbikqyr strategjite e rrjeteve sociale;
- Menaxhon dhe miremban faqen e internetit te shoqerise;
- Ndjek dhe analizon rrjedhën e trafikut te web-it dhe siguron raporte te brendshme te rregullta;
- Identifikon tendencat e reja ne fushen e marketingut digjital, vleresimi i teknologjive te reja;
- Zhvillon dhe miremban strategjine e prezences se shoqerise dhe projekteve ne media sociale dhe platformat online, ne te gjithe kanalet dixhitale.
- Planifikon fushata dixhitale lidhur me promovim te website-ve te shoqerise dhe projekteve duke planifikuar dhe monitoruar fushtat e SEO, emailet masive, reklamimet online, google adwords, etj.

Kualifikimet

- Te kete perfunduar studimet e larta ne nivelin Master ne Marketing ose IT;
- Pervoje ne pozicione te ngjashme 2-3 vjet, avantazh ekperience ne FMCG;
- Aftesi te mira ne perdorimin e Paketes Office;
- Aftesi shume te mira komunikimi dhe organizimi;
- Person energjik & krijues.
- Njohuri shume te mira te gjuhes angleze te folur dhe te shkruar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen elektronike [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".