Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 15-10-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Eksperte BNJ
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Xhaferaj Kontabilitet është ZYRE kontabiliteti që ofron shërbime për 300+ biznese që nga viti 2009. Ne po ofrojmë klientëve tanë nga konsulenca tatimore deri tek sekretaria. Fokusi ynë kryesor është planifikimi tatimor, kontabiliteti tatimor dhe pajtueshmëria tatimore.Në Xhaferaj Kortabilitet ka vendosur të asistojë klientët e saj në ndërtimin e administratës sipas departamenteve:

1.              Departamentin e Financës dhe Kontabilitetit

2.              Departamentin e Burimeve Njerëzore

3.              Departamentin Shitjeve dhe Marketingut

4.              Departamentin e Teknologjisë së Informacionit

Për këtë arsye kërkohet një Specialiste e Burimeve Njerëzore për një klient në fushën e fast-food dhe delivery me staf  nga 25 të punësuar. 

 Për më tepër dërgoni një CV tek: [email protected]

Detyrat

Detyrat krysore:

1.              Të manaxhojë dhe të implementojë sistemin për manaxhimin e burimeve njerëzore në mënyrë elektronike

2.              Të jetë aktivë në postimin e njoftimeve për punonjës, përgatitjen e përshkrimit të punës dhe proçesit të marrjes në punë.

3.              Të bëjë dhe të zbatojë plane pune për punonjësit e rinj

4.              Të ndërtojë program trainimi dhe të trainojë vazhdimisht punonjësit

5.              Të asistojë manaxhimin për masat disiplinore dhe ankesat

6.              Të plotësojë dokumentacionin në lidhje me mungesat, zbatim rregulloresh dhe kërkesat ligjore.

7.              Të kujdeset për kushtet e punës të jenë në përputhje me kërkesat ligjore

8.              Të merret me lejet dhe kontratat e punës së stafit

9.              Të merret me manaxhinim e turnve të stafit.

Kualifikimet


Kërkesa dhe aftësi

 

1.              Të ketë eksperiencë në lidhje me burimet njerëzore

2.              Të njohi funksionet e burimeve njerëzore

3.              Të njohi kodin e punës

4.              Të përdorë mirë paketën Office dhe ndonjë program për manaxhimin e burimeve njerëzore

5.              Të ketë aftësi organizuese dhe manaxhimi

6.              Aftësi shumë të mira komunikimi dhe manaxhimi me njerëzit

7.              Zgjidhje problemesh dhe aftësi vendimmarrëse

8.              I edukuar dhe i besueshem

9.              I diplomuar për manaxhim apo shkenca sociale.

 

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
Xhaferaj Kontabilitet

Xhaferaj Kontabilitet is an tax accounting service provider. We support the taxpayers to have the best experience with the tax authorities. We prepare all the required documents for the tax authorities according to the local law. Send your cv: [email protected]

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".