Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-07-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AlbSolution kompani distribucioni  pjese e Albgroup kerkon të rekrutojë Specialist/e Finance
Qellimi: Mbajtja e marredhënieve me financën, deklarimet, arketimet, pagesat.

Detyrat

 • Kryerja e Arketimeve /Pagesave;
 • Pergatitja e Librave te blerjeve dhe te shitjeve;
 • Sistemim dokumentacioni(fatura,xhirime,paga etj);
 • Hedhje ne ndermarrjen e fiskalit blerje/shitje;
 • Hedhje ne ndermarrjen e fiskalit arke/banke;
 • Hedhje ne ndermarrjen e fiskalit klient/furnitor;
 • Hedhja e listëpagesës së shtetit;
 • Arketime/Pagesa;
 • Pergatitje e librave te blerjeve/shitjeve;
 • Sistemim dokumentacioni(fatura,xhirime,paga etj);
 • Hedhje ne ndermarrjen e fiskalit blerje/shitje;
 • Hedhje ne ndermarrjen e fiskalit arke/banke;
 • Hedhje ne ndermarrjen e fiskalit klient/furnitor;
 • Inventar rakordim me NAV.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar jane  te lutur te degojne  CV ne email: [email protected] 
Adresa: "Mall of Tirana" Kompleksi Tirana Industrial Park, kapanoni 27, Kashar


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albsolution

Me një gamë të gjërë produktesh, me përfaqësinë e cilësisë së shumë brandeve ndërkombëtare, me eksperiencë të gjatë në treg, Albsolution është partner me shumë biznese në çdo industri për ofrimin e zgjidhjeve efiçente teknike, eco-friendly dhe me kosto të ulët.

Produktet tona japin zg...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë