Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. "Xhanfize Keko", Qendra e Biznesit Aldosch Kati 2, Ish-Profarma
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0674041209
 • Mobile: 0674041209

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-05-2021 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. Për më tepër Aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit.

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Mbledha e informacionit që do të duhet për hartimin e procedurave dhe manualeve.
 • Përgatitja e organigramës dhe skemave të funksionimit të departamenteve.
 • Përgatitja e përshkrimeve të punës për çdo pozicion pune në kompani.
 • Ndjekja e politikave standarte ndërkombëtare të ISO 9001.
 • Përgatitja e Procedurave dhe Templateve për çdo detyrë pune.
 • Përgatitja e manualeve për çdo department.
 • Bashkëpunimi dhe konsultimi me departamentet e tjera për cilësinë e procedurave duke marrë mendimet e specialistëve me shenimet përkatëse dhe hartimi i draftit përfundimtar të procedurës.
 • Pas përfundimit të hartimit të procedurave dhe manualeve specialist i manualeve dhe procedurave është përgjegjës për përditësimin e tyre sa herë është e nevojshme sipas nevojave të kompanisë.

Kualifikimet

Kualifikimi i kërkuar:

 • Kandidati të ketë përfunduar universitetin në një nga degët: Inxhinieri Ndertimi/Arkitekture, Inxhinieri Mekanike dhe degë relevante me to.
 • Te kete eksperience pune te pakten 3-5 vjecare ne fushen e trajnimeve, ndertimit te manualeve dhe hartimit te dokumentacioneve te ndryshme.
 • Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze.  
 • Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office.  
 • Aftësi të mira organizative, menaxhuese dhe koordinuese.  
 • Aftësi për të dhënë sugjerime dhe alternativa për zgjidhjen e problemeve dhe situatave.  
 • Aftësi të mira komunikimi dhe të bashkëpunimit.  
 • Të jetë i besueshëm, i përgjegjshëm dhe të përmbushë detyrimet e punës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV-ne ne adresen e E-mail-it: [email protected]
Adresa: Rr "Xhanfize Keko", Ish-Profarma, Porcelan, Tirane. Nr. kontakti: 0674041209


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".