Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75850

Stock Management

Tirane, Shqipëri 30-03-2023 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

30-03-2023

---

---


Përshkrimi

Roli kryesor i Stock Management përfshin hyrjen e të dhënave nga burime të ndryshme në sistemin kompjuterik të kompanisë për përpunim dhe menaxhim. Ai/Ajo fut të dhënat dhe menaxhon në mënyrë efikase një sasi të madhe informacioni që shpesh është i ndjeshëm ose konfidencial.

Stock Management per Qendren COIN.


Detyrat

 • Pergatit dhe klasifikon dokumentat për rregjistrimin e të dhënave për gjithë njësitë
 • Përpunon, fut të dhënat në software dhe kontrollon të gjithë dokumentat për të siguruar saktësinë e të dhënave.
 • Komunikon dhe koordinon punen drejtperdrejte me kontrollorin e mallrave dhe menaxherin e logjistikës
 • Pergatit formatin PRICAT per regjistrimin e te dhenave te artikujve ne sistemin e stokut
 • Nderhyn ne ndryshimin e te dhenave te produkteve/ te informacionit ne baze te udhezimeve qe i jepen
 • Suporton në përpunimin e të dhënave per statistika apo raporte te kërkuara

Kualifikimet

 • Edukimi: Informatik Biznesi,Finance
 • Gjuhe te huaja: Anglisht, Italisht
 • Eksperienca e kerkuar: 1-3 vjet
 • Njohuri të mira të Microsoft Excel ose programeve të ngjashme të bazës së të dhënave.
 • Aftësi të shkëlqyera të shtypjes dhe të transkriptimit, duke përfshirë të shkruarit me shpejtësi të lartë.
 • Aftësia për të hulumtuar dhe mbledhur të dhëna.
 • Saktësia dhe vëmendja ndaj detajeve.
 • Aftësi shumë të mira të komunikimit verbal dhe të shkruar.
 • Menaxhimi i kohës dhe organizimi
 • Multi-tasking

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin “apliko online”. 

Afati i fundit i aplikimit eshte data 30 Mars 2023, ora 17:00.

* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.

* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 prides itself on the many in-house and self-sufficient services that we perform, such as engineering and design management, coordination, and supervision of various privately owned and government funded construction and development activities, as well as the collaboration with various prestigious national and international firms and institutions.

Gener 2 is currently developing and implementing numerous projects in many locations nationwide, combining the knowledge of the team, their skills and acquired experience.


INFORMACIONE KONTAKTI