Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kid Zone

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqan...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregtare TEG ne lindje te Tiranes, 4 km nga Qendra e Tiranes dhe Qendra Tregtare Univers, QTU Autostrada Tirane -Durres, km 6
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042380002
 • Mobile: 066

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 29-07-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group eshte nje nder grupet private investuese me te medha ne Shqiperi dhe rajon, i pranishem me aktivitete per zhvillimin e pasurive te paluajtshme, shitjet me pakice, ofrimin e sherbimeve dhe manaxhimin e hapesirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi per konsumatoret.
Kid Zone shpk eshte pjese e Balfin Group i specializuar ne shitje me pakice ku tregton ne ambientet e tij artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, libra, kancelari, veshje dhe aksesore te shumellojshem per shtepine tuaj.
Pozicioni: Supervizor i Kasave
Departmenti: Operacional
Vendodhja:  VLORE
Permbledhja e Pozicionit: Supervizore e Kasave & Sherbimit ndaj Klientit  eshte pergjegjes per menaxhimin i perditshem i Kujdesit ndaj Klientit, mbikeqyr funksionimin e kasave dhe gjithe detyrave te kasiereve. Planifikon dhe siguron nivelin me te larte te sherbimit te klientit ne te gjithe dyqanin.

Detyrat

 • Monitoron perdite aktivitetetin e kasiereve dhe operatoreve te kujdesit ndaj klientit.
 • Cakton oraret e punes se kasiereve dhe operatoreve te kujdesit ndaj klientit ne menyre qe te mbulohet e plote njesia dhe puna te funksionoje si duhet.
 • Motivon rrjedhen e drejtperdrejte te konsumatoreve dhe siguron qe çdo konsumator te marr sherbimin e duhur ne nje ambient sa me miqesor.
 • I komunikon kasiereve te gjitha informatat ne lidhje me promovime te veçante dhe artikuj te shitjes.
 • Autorizon dhe siguron vlefshmerine e shkembimit, kthimit te mallit nga konsumatoret, kontrollon autorizimet dhe uljet e çmimeve.
 • Ndihmon ne zgjidhjen e problemeve qe ndikojne ne efikasitetitin dhe produktivitetin e sherbimit.
 • Miremban vetedije te larte te te gjitha fushave per mundesi humbjeje apo vjedhjeje dyqani, ambalazhimit falas ose pakujdesise.
 • Siguron qe te gjitha transaksionet qe ndikojne ne inventarin e dyqanit te perpunohen me saktesi duke audituar raportin e shitjeve.
 • Siguron qe kasieret dhe operatoret e sherbimit te klientit te punojne ne perputhje me politikat dhe standardet e kompanise, te tilla si ruajtja e fondeve dhe pasurise se kompanise, praktikat e sigurise, shitjeve dhe mbajtjen e procedurave.
 • Zhvillon, komunikon dhe monitoron pritshmerite e performances.
 • Pergatit dhe ben vleresime periodike te punes.
 • Siguron zhvillim dhe trajnim per punonjesit nen mbikeqyrjen e drejtperdrejte.

Kualifikimet

Edukimi: Arsim i larte
Eksperiencat e punes: Te pakten nje vit pervoje pune ne arke ne nje kompani tregtare
Kualifikime te tjera:

 • Te njohin dhe perdorin shume mire programet baze te kompjuterit
 • Njohja e gjuhes Angleze dhe/ose gjuhe te tjera do te perbenin avantazh
 • Njohja e paketes MS Office ose ekuivalent perben avantazh

Aftesi te tjera:

 • Aftesi per te punuar me te gjitha mjetet e punes te nevojshme per operimin efikas ne pozicionin perkates;
 • Aftesi te shkelqyera sherbimi ndaj klientit;
 • Aftesi per tu perballur me situata te ndryshme te momentit;
 • Aftësi për t'i siguruar klienteve shërbim efikas në cdo kohe.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Menyra e aplikimit*: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni CV-ne ne adresen elektronike [email protected]
*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale".  
SHENIM: Ky pershkrim i pozicionit nuk eshte gjitheperfshires. Punonjesit mund te kryejne te tjera detyra ne lidhje me kete pozicion per sa kohe ato plotesojne nevojat e organizates.  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".