Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83904

Supervizor Rajonal Shitjesh Durres

Durres, Elbasan, Shqipëri 15-12-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

15-12-2023

01-12-2023

---


Përshkrimi

Kompania Agro Blend Group kerkon te punesoje;

Supervizor Rajonal Shitjesh.

Supervizori Rajonal i Shitjeve do te jete pergjegjes per menaxhimin e shitjeve ne rajonin Durres-Elbasan.

 


Detyrat

  • Eshte pergjegjes per menaxhimin e nje zone te caktuar dhe nje numri agjentesh parashites. 
  • Ndjekja e porosive ne cdo hallke deri ne mbylljen e procesit. 
  • Zgjerimi i tregut dhe rritja e nivelit te shitjeve sipas objektivave.
  • Pergatit raporte te ndryshme dhe raporton ne menyre periodike. 
  • Kryen detyra te tjera te caktuara ne perputhje me strategjine e kompanise. 

Kualifikimet

  • Te kete perfunduar Arsimin e Larte, preferohet ne shkencat ekonomike. 
  • Te kete eksperience pune. 
  • Te njohe programet baze te kompjuterit.
  • Aftesi te mira komunikimi dhe menaxheriale.
  • Te zoteroje  leje drejtimi automjeti  te kategorise B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikantet e interesuar mund te dergojne CV -ne e tyre ne adresen e e-mailit: [email protected] ose te kontaktojne ne nr. e tel:  068 90 43 999


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
AGRO BLEND

AGROBLEND